PARTNERIS / Напарник

 

REŽISORS: Aleksandrs Andrjuščenko

LOMĀS: Sergejs Garmašs („Aukstais tango“, „Ekskursante“, „12“), Andrejs Nazimovs („Bez dvēseles 2“, „Teritorija“), Liza Arzamasova, Ksenija Lavrova-Gļinka, Jans Capņiks („Spoks“), Aleksandrs Petrovs („Gravitācija“, „Metode“) u.c.

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija

VECUMS: 12+

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 15.09.2017

 

ANOTĀCIJA:

Jauna piedzīvojumu komēdija – “Partneris”

Viņš ir pārākais kruķis visā apvidū, bet viena vienīga kļūme apgriež visu ar kājām gaisā. Tagad viņš ir visbīstamākais bērns pasaulē!

Vainojama zīlniece – majors Hromovs neviļus bijis pret viņu rupjš un ticis nolādēts. Nākamajā rītā viņš pamostas gadu veca bērna veidolā. Stāvoklis ir nejauks. Hromovam atliek tikai atklāt patiesību savam jaunajam „tētim“ un ņemt viņu par jauno partneri. Lai izvairītos no neparedzamām sekām, viņi nolemj, ka mammai neko neteiks.

Majoram aizsegā, visu noziedznieku biedam, un viņa jaunajam partnerim ir jādarbojas kopā, lai neizjauktu sīki pārdomāto bīstamās ķīniešu mafijas midzeņa sturmēšanas plānu. Sākas spēle, kas nemaz nav domāta bērniem!

Filmas režisors ir viens no “Eglīšu” (2010)  veidotājiem un fantāzijas filmas “Gravitācija” producents Aleksandrs Andrjuščenko. Majoru Hromovu lieliski tēlo izcilais krievu raksturlomu aktieris Sergejs Garmašs  („Aukstais tango“, „Ekskursante“, „12“). Kopā ar viņu kuriozās situācijās nonāk aktieris Jans Capņiks („Spoks“), Aleksandrs Petrovs („Gravitācija“, „Metode“) un citi.

Piedzīvojumu fantāzijas komēdiju „Partneris“  skatieties Latvijas kinoteātros no 15. septembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: