STARP HAIZIVĪM / Open water 3: Cage dive

 

REŽISORS: Džeralds Rašionato

LOMĀS: Megana Peta Hilla („Nārnijas hronika: Rītausmas ceļinieka brauciens“), Džoels Hogans, Džošs Pothofs, Pīts Velijs, Kristofera Kolena („Bailes un naids Lasvegasā“), Tara Reita un citi

ŽANRS: šausmas, trillers, drāma

VALSTS: Austrālija

VECUMS: 18+

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 01.09.2017

 

ANOTĀCIJA:

Atklātā okeānā – „Vienas starp haizivīm“

Vai jums nekad nav bijusi vēlēšanās Ēģiptē paglāstīt krokodilu vai ienirt pie lielajām baltajām haizivīm? Šādas neatkārtojamas izjūtas jūs izbaudīsiet kopā ar jaunā asa sižeta trillera „Vienas starp haizivīm“ varoņiem.

Trīs draugi no Kalifornijas aizlido uz Austrāliju, lai filmētos vienā no pašām ekstrēmākajām izklaidēm, būrī iegremdējoties ūdenī pie haizivīm. Jaunekļi piedalās televīzijas šova atlasē, un, lai izceltos starp pārējiem, nolēmuši savu ekstrēmo video veidot okeāna dzelmē. Iegremdēties dzelmē ar būri un aprīkojumu nav bīstami, iespēja mirt haizivs rīklē ir viena pret 900 miljoniem.

Taču būris iegrimst ūdenī, un no pirmā mirkļa nekas nenotiek pēc plāna… Trīs puiši kļūst par dzīvu ēsmu nāvīgi bīstamajām lielajām baltajām haizivīm. Kamera okeānā fiksē baisu izdzīvošanas dienasgrāmatu un kļūst par vienīgo aculiecinieci reportieru izmeklētai katastrofai…

Filma „Vienas starp haizivīm“ ir gards kumoss trillera cienītājiem. 1975. gadā Stīvens Spīlbergs uzņēma visu pasauli pārbiedējušos „Žokļus“, pēc tam briesmīgo haizivju tematika ieguva Holivudas vērienu. Līdz ar „Žokļu“ turpinājumu kinozāles iekaroja grāvēji  „Tumšajā dzelmē“ („Deep blue sea“, 1999), “Atklātie ūdeņi“ („Open water“, 2003), „Zudis dzelmē“ („The Reef“, 2010) un „Haizivju vārdotāja“ („Dark Tide“, 2012). Filmā „Vienas starp haizivīm“ skatītāji vēro notikumus pavisam tuvu – galvenie varoņi, trīs puiši, fiksē savus piedzīvojumus kā pašbildē. Iezīmējas mīlas trijstūris, kam filmā ir diezgan liela nozīme, skatītājos mostas aizdomas un minējumi.

Trilleri „Vienas starp haizivīm“ skatieties kinoteātros no 1. septembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: