MADĀMA / Madame

 

REŽISORS: Amanda Stērsa

LOMĀS: Tonija Kolete („Māmiņu trakais tusiņš“, „Jau ilgojos pēc trevis“, „Mis Saulstariņš“, „Sestais prāts“), Hārvijs Keitels (“Jaunība”, “Sarkanais pūķis”, „No krēslas līdz rītausmai“, „Lubene“, „Trakie suņi“, „Telma un Luīze“), Rosija de Palma (“Sievietes uz nervu sabrukuma robežas”, “Mana noslēpuma zieds”), Stanislass Merārs, Maikls Smailijs, Brendans Patrikss, Kristians Abārs un citi.

ŽANRS: romantiska komēdija

VALSTS: Francija

VECUMS: 16+

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 01.09.2017

 

 

ANOTĀCIJA:

Bija parasta istabene, ir… Madāma!

Laiks noskatīties klasisku romantisko komēdiju!

Pedantiskā aristokrāte Anna (Tonija Kolete) un naudasmaiss Bobs (Hārvijs Keitels) – bagāts amerikāņu pāris nolēmis apmesties romantikas apvītajā Parīzē, lai atsvaidzinātu savu laulības dzīvi. Ar Annu iepazīstamies, kad viņa gatavojas svinīgam mielastam divpadsmit personām. Ielūgti pasaules elites bagātākie un ievērojamākie cilvēki. Taču – ak kungs! – piepeši uzrodas Boba dēls no pirmās sievas un kļūst par trīspadsmito viesi! Tā ir slikta zīme. Anna nedrīkst pieļaut, ka izgāžas viņas ideālais plāns, un metas meklēt četrpadsmito viešņu. Viņa pierunā savu istabeni Mariju (Rosija de Palma), sievieti ar iespaidīgām formām, tēlot cēlu spāņu dāmu, turklāt tā, lai nevienam nerastos aizdomas. Nobaudījusi mazliet par daudz vīna un aizrāvusies ar rotaļīgu sarunu, Marija ne vien nonāk visas kompānijas uzmanības centrā, bet arī apbur savu galda kaimiņu Deividu (Stanislass Merārs) – augstdzimušu britu, mākslas lietpratēju.

Piedzīvojumi turpinās nākamajā dienā – brits līdz ausīm iemīlas Marijā. Annai un Bobam kļūst arvien grūtāk noslēpt, kas viņa īstenībā ir. Šī neiespējamā misija liek viņiem pa visu Parīzi dzīties pakaļ saldajam pārītim.

Labākajās franču tradīcijās uzņemtā komēdija „Madāma“ izceļas ar dzirkstošu humoru, asprātīgiem  dialogiem un pikantām situācijām. Plaši pazīstamajai franču rakstniecei un kinematogrāfistei  Amandai Stērsai izdevies sapulcināt prestižu starptautisku aktieru komandu – harismātisko Toniju Koleti, kas tēlojusi galvenās lomas populārajās filmās „Jau ilgojos pēc tevis“, „Mis Saulstariņš“, „Sestais prāts“, un Hārviju Keitelu, bez kura nav iedomājamas K. Tarantīno kulta filmas „No krēslas līdz rītausmai“, „Lubene“, „Trakie suņi“.

Skatieties Latvijas kinoteātros no 1. septembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: