MĪTI / Мифы

 

REŽISORS: Aleksandrs Moločņikovs

LOMĀS: Janis Papadopuls, Fjodors Bondarčuks (“Rēgs”, “Spiegs”), Sergejs Bezrukovs  “Mačs”, “Mammas”, “Fortūnas džentlmeņi”), Ivans Urgants (“Egles 5”, “Visockis. Paldies, ka dzīvs”), Milošs Bikovičs (“Oteļ Eleon”), Paulina Andrejeva (“Metode”, “Statuss: Brīvs”), Igors Vernirs, Ksenija Rapoporta, Andrejs Smoļakovs un citi

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija

VECUMS: 12+

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 17.11.2017

 

ANOTĀCIJA:

MĪTI – pati spilgtākā, pārdrošākā un trakākā komēdija par bagātajiem un slavenajiem

Krievu kino pēdējā cerība producents un režisors Fjodors (Fjodors Bondarčuks) ir parādā 90.gadu bandītiem naudu, ko ņēmis mūzikas klipam. Aktieris Sergejs (Sergejs Bezrukovs) tēlojis visas iespējamās lomas, sākot ar Jēzu Kristu un beidzot ar vāverīti. Sergejam beigušās lomas, viņš grimst depresijā, nezina, kā dzīvot tālāk. Valsts pirmais TV raidījumu vadītājs Ivans (Ivans Urgants) arī dzīvē joko vienā laidā. Meitene Ivana (Paulina Andrejeva) netiek gudra, kāpēc viņš smīdina viņu pie brokastu galda, gultā un pat bērēs.

Filmas galvenais varonis Grieķis (Janis Papadopuls) sadūšojies atkārtot leģendāro Odiseja ceļojumu, taču nejauši devies aplamā virzienā. Par brīnumu, viņš nonāk XXI gadsimta Maskavā. Un iepinas pašā bagāto un slaveno dzīves burzmā.

Izrādās, ka visi mūsu priekšstati par zvaigžņu dzīvi ir mīts. Īstenībā ir daudz sliktāk. Cenzdamies palīdzēt zvaigznēm atrisināt viņu problēmas, filmas varonis iemīlas Lielā pilsētas galvas sievā un nolemj darīt visu, lai viņu nolaupītu un aizvestu no Maskavas Olimpa.

 

REKLĀMAS RULLIS: