LAIMĪGĀ BIĻETE / Везучий случай!

 

REŽISORS: Romāns Samgins

LOMĀS: Andrejs Rožkovs, Dmitrijs Brekotkins, Vjačeslavs Mjasņikovs, Oļesja Žeļezņaka, Valentīna Mazuņina, Olga Mediniča, Olga Dibceva, Mihails Truhins, Aleksejs Maklakovs u.c.

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija

VECUMS: 12+

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 31.03.2017

 

ANOTĀCIJA:

Kas notiek, ja vīrišķim trāpās laimīgā biļete?

Drīzumā kinoteātros tiks demonstrēta jauna satriecoša komēdija “Laimīgā biļete”. Filmas scenārija autori ir jau pazīstamais duets Žora Križovņikovs un Aleksejs Kazakovs, kuri sekmīgi īstenojuši tādus projektus kā “Rūgts!”, “Rūgts! 2” un “Vislabākā diena”.

Vaļera kopā ar draugiem atrod loterijas biļeti. Neviens neatceras, kas un kā to pircis. Izrādās, ka tā ir laimīgā biļete, — 43 miljoni rubļu! Necilajā Jekaterinburgā īsta bagātība. Tā tikusi  veikala nodaļas pārdevējiem — Vaļeram un viņa draugiem. Viņi nolemj sadalīt laimestu vienlīdzīgās daļās, sarīko dzīres, jau kaldina plānus… taču drīz vien apjauš, ka naudu neredzēs kā savas ausis, ja sievas uzzinās. Vīrieši nočiepj savas pases un bēg uz Maskavu. Sievas seko viņiem pa pēdām.

Nauda ir liels pārbaudījums, kas varoņiem jāiztur  daudzās grūtās un pat absurdās situācijās. Vai ir iespējams nezaudēt cilvēcību, kad kļūsti stāvus bagāts?

“Laimīgās biļetes” uzņemšanas laukumā bija sapulcējušies spēcīgākie kino, teātra un televīzijas komiķi. Daži galveno lomu tēlotāji – Andrejs Rožkovs, Dmitrijs Brekotkins un Vjačeslavs Mjasņikovs – humora cienītājiem labi pazīstami pēc humoršova “Urālu pelmeņi”. Par trikiem un pakaļdzīšanās ainām bija atbildīga Viktora Ivanova kaskadieru grupa. Viņš ir strādājis liela mēroga pasaules nozīmes projektos – visās filmās par Bornu (“Borna ultimāts”,  “Borna pārākums”, “Džeisons Borns”) , “Mākslīgais intelekts”, “Staļingrada”.

Komēdiju “Laimīgā biļete” skatieties Latvijas kinoteātros no 31. marta.

 

REKLĀMAS RULLIS: