BĒGOŠAIS LĪGAVAINIS / Гуляй, Вася!

 

REŽISORS: Romāns Karimovs (“Neadekvātie ļaudis”)

LOMĀS: Jefims Petruņins (“Rēgs”), Ļubova Aksjonova (“Naktssargi”), Romāns Kurcins, Sofja Raizmana, Boriss Dergačovs, Sergejs Abroskins, Svetlana Stepankovska, Vera Panfilova u.c.

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija

VECUMS: 12+

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 17.02.2017

 

ANOTĀCIJA:

Komēdija “Bēgošais līgavainis” – kā ātri tikt pie līgavas

Jauniešu komēdija, emociju pārpārēm – mīlestība, skaudība un dusmu uzplūdi filmā „Bēgošais līgavainis“.

Nabaga Mitja (Jefims Petruņins) līdz ausīm iepēries nepatikšanās – nejauši bildinājis meiteni, bet viņas tēvs, it kā to vien būtu gaidījis, uz karstām pēdām nolicis kāzu datumu. Nebūtu nekāda nelaime, bet Mitja… jau ir precējies! Viņš atgriežas savā pilsētā, lai steigšus nokārtotu šķiršanos. Diemžēl Vasilisa jeb Vasja (Ļubova Aksjonova), ar kuru viņš jau sen nedzīvo kopā, ir ciniska maita, un par šķiršanos būs jāpacīnās. Visvienkāršākais procesa paātrināšanas paņēmiens – uzrādīt pirmo “līgavu”, kas patrāpījusies pa rokai. Tā ir Asja (Sofja Raizmana) – bārmene kafejnīcā, kurā nupat notikusi saruna ar Vasilisu. Kas gan varēja zināt, ka viņai ir īsts līgavainis,  vietējais atlēts (Romāns Kurcins). Sākumā viņš pārāk vētraini reaģē uz to, ka līgava ielaižas darīšanās ar kaut kādu puisi. Drīz vien atlēta sirds atmaigst pret Mitjas nelaimi, un viņš uzņemas Asjas brāļa lomu. Turklāt šajā situācijā viņš saskata lielisku iespēju mazliet nopelnīt un atrisināt savas problēmas. Asju tas nedaudz satrauc, viņai nav pa prātam, ka līgavainis par viņu ņem naudu no Mitjas.

Viss galīgi saputrojas, kad pie lietas ķeras Mitjas bijušie klases biedri – mīkstpēdiņš Paša (Boriss Dergačovs)  un afērists Gariks (Sergejs Abroskins). Skolas laiku draugi satikušies pēc daudziem gadiem un atkal  plēš jokus, iekuļas muļķīgās situācijās un uzdzīvo pēc pilnas programmas.

Komēdiju ne tikai mīlētājiem “Bēgošais līgavainis” jau no 17. februāra skatieties kinoteātros.

 

REKLĀMAS RULLIS: