TRĪS SPĒKAVĪRI UN JŪRAS VALDINIEKS / Три богатыря и Морской царь

 

REŽISORS: Konstantīns Feoktistovs

LOMĀS: Sergejs Makoveckis (“Brālis 2”), Dmitrijs Visockis (“Jerejsans. Samuraja grēksūdze”), Oļegs Kuļikovičs, Valērijs Solovjovs un citi

ŽANRS: animācija, komēdija, piedzīvojumi

VALSTS: Krievija

VECUMS: 6+

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 06.01.2017

 

ANOTĀCIJA:

“Trīs spēkavīri un Jūras valdinieks” pirmoreiz Latvijas kinoteātros!

Krievijā superpopulārās franšīzes “Trīs spēkavīri un Jūras cars” septītā animācijas filma par skatītājiem labi pazīstamu varoņu – trīs spēkavīru Aļošas Popoviča, Dobriņas Ņikitiča un Iļjas Muromieša, viņu sieviņu, Pūķa Baisuļa, Kijevas kņaza un viņa zirga Jūlija jaunajiem piedzīvojumiem jaunajā gadā startē Latvijas kinoteātros.

Šoreiz spēkavīru prombūtnē Kijeva nonākusi zem ūdens, viņu sievas kļuvušas par nārām. Izrādās, tas ir jūras cara nedarbs. Viņš nolēmis apņemt sievu un tādēļ applūdinājis pilsētu. Tieši tajā laikā Kijevas kņazs un zirgs Jūlijs dodas meklēt jūras cara dārgumus, lai papildinātu kroņa kasi un salāpītu budžetu. Kņazam nav ne jausmas, ka viņus gaida daudz briesmu. Tagad tikai spēkavīri var visu vērst par labu, bet viņiem jāiztur lieli pārbaudījumi.

Dažādās valstīs neticami populārā animācijas filma  ar krievu pasaku tēliem ziemas brīvdienās atgriežas pie visiem, kam patīk no sirds uzjautrināties. Filma “Trīs spēkavīri un Jūras cars” ieturēta vecajā labajā animācijas stilā,  tā ieinteresēs ne vien bērnus, bet arī pieaugušos – visus, visus, kuri vēlas uzlabot omu, kuri vēlas atkal justies kā bērni. Jauki iespaidi un labs noskaņojums garantēts!

 

REKLĀMAS RULLIS: