EGLĪTES 5 / Ёлки 5

 

REŽISORS: Timurs Bekmambetovs, Aleksandrs Kotts, Vadims Perelmans un citi.

LOMĀS: Ivans Urgants (“Eglītes 2”), Sergejs Svetlakovs (“Eglītes 2”, “Precinieks”), Goša Kucenko  (“Mammas”), Kirils Pļetņovs (“Metro”), Katerina Špica (“Ekipāža”, “Metro”’, “Katja”) u.c.

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija

VECUMS: 12+

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 30.12.2016

 

 

ANOTĀCIJA:

Jaungads būs! Ar kulta komēdiju “Eglītes 5”!

Šā gada kalendārā dienu lapiņas kūst kā pirmais sniegs – laiks nokārtot visas darīšanas, pirkt dāvanas un meklēt eglīti! Jaungada priekšvakarā krievu režisors un producents Timurs Bekmambetovs piedāvā caur un cauri svētku garā uzņemto jau par kulta filmu kļuvušo situāciju komēdiju „Eglītes 5“.

Kā parasti, daži mums labi pazīstami filmas varoņi gatavojas sagaidīt jauno gadu. Taču vispirms katram jāatrisina savas personīgās problēmas. Boriss (Ivans Urgants) vēlas atgūt dēla un sievas mīlestību. Viņam palīdz labākais draugs Jevgeņijs (Sergejs Svetlakovs). Andrejs (Goša Kucenko) kaislīgi mīl sievu un beidzot jūtas laimīgs, bet mīlestību var aptumšot skaudība. Trakulīgie puiši slēpotājs un snovbordists tikuši pie draudzenēm, bet aizraušanās ar datorspēlēm novērš uzmanību no daiļā dzimuma. Kostja (Kirils Pļetņovs) pat uz naftas ieguves platformas jūras vidū par katru cenu vēlas noturēt savu pirmo mīlestību Žeņečku (Katerina Špica), kas sadomājusi iziet par sievu pie cita. Viņš ir pārliecināts – kā jauno gadu sagaidīsi, tā arī to pavadīsi.

Visi gaida Jaungada brīnumu. Kosmonauti – sniegu, liftā iestrēgušie videoblogeri – glābējus. Taču kur gan spēles azartā iegrimušais slēpotājs un snovbordists var atrast eglīti, lai svētki noritētu pēc visām tradīcijām un brīnums piepildītos? Pat omīte Maņa sākusi internetā meklēt savu pirmo mīlestību! Viņai ar prieku palīdz bērnunama iemītnieki Varja un Vova no pirmajām „Eglītēm“. Viņi ir jau pieauguši – varbūt arī sajutīs mīlestības dzirkstelīti. Jaungada priekšvakarā viss ir iespējams!

Burvīgā, jautrā, dzirkstošā filma „Eglītes 5“ visiem dāvās labu omu! Komēdija uzņemta Krievijā, Vācijā, Meksikā, ASV, Dienvidkorejā un Kazahstānā. Lomās Krievijas kinozvaigznes: Ivans Urgants, Sergejs Svetlakovs, Kirils Pļetņovs, Goša Kucenko, Jekaterina Špica, Marija Šukšina, Anna Hiļkeviča, Aleksandrs Golovins, Jans Capņiks un videoblogeris Saša Spīlbergs.

Komēdiju „Eglītes 5“ skatieties visos Latvijas kinoteātros no 30. decembra.

 

REKLĀMAS RULLIS: