VISA PATIESĪBA PAR VĪRIEŠIEM / Все о мужчинах

 

REŽISORI: Mihails Žerņevskis, Leonīds Margoļins

LOMĀS: Dmitrijs Nagijevs (“Virtuve Parīzē”, seriāls “Sporta skolotājs”, “Vīrietis ar garantiju”), Anna Hiļkeviča  (“Eglītes 1914”, “Eglītes 2” , “Sniegbaltīte“), Igors Verņiks (“Mammas”, “Ērglis un raksts”), Sergejs Belogolovcevs, Grants Tohatjans, Vladimirs Jepifancevs, Jekaterina Skulkina, Jeļena Borščeva, Viktors Stepaņans, Jans Capņiks u.c.

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija

VECUMS: 12+

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 09.09.2016

 

 

ANOTĀCIJA:

Visa patiesība par vīriešiem – smieklīga, rūgta un negaidīta…

Sarunās par vīriešiem sievietēm netrūkst izdomas – īsta vīrieša paspārnē sievietei jājūtas kā cietoksnī, vīrieši – tā ir uzmanība, gādība, drošība un… nauda. Vīriešiem piemīt neskaitāmi plusi un mīnusi. Sievietēm patīk tērgāt par vīriešiem, vienkārši viņus apbrīnot un arī nosodīt. Starp citu, vīriešiem tāpat patīk tērgāt par sievietēm. Mūžsenais pretpolu pievilkšanās spēks un cīņa.

Filmā “VISA PATIESĪBA PAR VĪRIEŠIEM” skanēs sarunas – no atklātām  līdz pikantām. Šī komēdija atspoguļo  visas vīriešu rakstura šķautnes no varonības un bravūrības līdz kuriozitātei un sentimentalitātei. Filmas veidotāji  centušies parādīt, kāpēc katrs vīrietis ir pelnījis mīlestību un cieņu, kaut arī reizēm viņa rīcība šķiet savāda un nepamatota.

Dažādi vīrieši  nonāk neticamās situācijās, un no tām ir jāizkļūst pēc iespējas gludi, jārod pēc iespējas labāks risinājums. Galveno lomu tēlo Dmitrijs Nagijevs. Taksometra vadītājs ar pamatīgu dzīves pieredzi ir visu sižeta līniju epicentrā. Viņš uzklausa varoņus un īstajā brīdī rod īsto padomu. Kā izpatikt divreiz jaunākai meitenei? Kā pierunāt sievu kopā aiziet uz svingeru ballīti? Vai ar ziedu pušķi pietiek, lai sievu noskaņotu labvēlīgi?

Vīrieši — tie ir sarežģīti lēmumi un vīrišķīga rīcība. Sievietēm šī filma argādinās, par ko un kāpēc vīrieši ir mīlami. Pirmā rudens komēdija – no 9. septembra, patiks  sievietēm, vīriešiem, pāriem un ģimenēm.

 

REKLĀMAS RULLIS: