BROKASTIS PIE TĒTA / Завтрак у папы

 

REŽISORS: Marija Kravčenko

LOMĀS: Jurijs Kolokoļņikovs (“Kurjers: Pilna jauda”, “Par mīlestību”), Katerina Špica (“Ekipāža”, “Metro”’, “Katja”), Luīza Gabriela Brovina (Pēdējais Magikjans”, “Laimīgu jauno gadu, mammas!”), Valentīns Pelka (“Pianists”, “Zem Toskānas saules”, “Pirmais bruņinieks”), Poļina Maksimova, Ņikita Tarasovs u.c.

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija

VECUMS: 12+

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 24.06.2016

 

 

ANOTĀCIJA:

Brašs neprecējies vīrietis, burvīga meitene un dzīve ar kājām gaisā filmā “Brokastis pie tēta”

Režisore Marija Kravčenko piedāvā visai ģimenei interesanti pavadīt laiku un aicina vieglas komēdijas cienītājus noskatīties filmu “Brokastis pie tēta”. Pirmizrāde Latvijā notiks 24. jūnijā.

Jaunajam, valdzinošajam un pašpārliecinātajam Aleksandram Titovam (Jurijs Kolokoļņikovs) viss ir lieliski – viņš sekmīgi un radoši vada reklāmas aģentūru, un viņu pilnīgi apmierina pienākuma nastas neapgrūtinātās attiecības ar kolēģi, efektīgu blondīni. Taču rūdītā vecpuiša dzīvē kā viesuļvētra ielaužas meita, par kuras esamību viņam līdz šim nav bijis ne jausmas. Uz luksusdzīvokļa sliekšņa piepeši parādās mīlīga desmitgadniece Aļa (Luīza Gabriela Brovina) un apgalvo, ka ir Aleksandra meita. Tagad jaunajam uzņēmējam jāsaskaņo savi plāni ar pēkšņi uzradušos meitu, kura taisās vecpuiša dzīvē palikt uz ilgu laiku.  Attapīgā un zinātkārā Aļa vēlas atgūt tēti. Liktenis Aleksandram Titovam sagādājis daudz pārsteigumu…

Filmā “Brokastis pie tēta” ir papilnam piedzīvojumu, asprātīgu dialogu, amizantu situāciju, kuras pikantas dara aizkustinošas “jaunizceptā” tēva sarunas ar viņa desmitgadīgo zinātkāro meitu.

Vienu no galvenajām lomām – meitenītes mammu – tēlo pazīstamā krievu aktrise Katerina Špica, kas nesen piedalījusies filmā “Ekipāža”. Valdzinošā 30 gadus vecā aktrise ar maigiem bērnišķīgiem sejas pantiem  tēlojusi vairāk nekā 40 filmās. Skatītāji iecienījuši viņu jau pēc pašas pirmās slavenās lomas filmā “Katja”  (2009. g.). Katerina Špica ir ļoti talantīga – viņa spēj nevainojami iemiesoties jebkurā tēlā un arvien saista skatītāju uzmanību.

Īpašā lomā ir slavenais britu aktieris Valentīns Pelka, kas pazīstams pēc filmas “Pianists”, “Zem Toskānas saules”, “Pirmais bruņinieks” u.c. Filmā “Brokastis pie tēta” V. Pelka tēlo lielas amerikāņu pārtikas kompānijas pārstāvi, kurš izraugās reklāmas aģentūru produkcijas laišanai Krievijas tirgū. Mistera jeņķa vizīte maina Titova likteni daudz lielākā mērā, nekā viņam šķiet…

 

REKLĀMAS RULLIS: