BASTĪLIJAS DIENA / Bastille Day

 

REŽISORS: Džeimss Votkinss

LOMĀS: Idriss Elba (“Prometejs”, “Džungļu grāmata”), Ričards Medens (“Troņu spēle”), Šarlote Lebona (“Maršs”, “Pastaiga”), Ēriks Eboni (“Hitman: Aģents 47”, “Kurjers 3”), Hosē Garsija (“Krāpšanas ilūzija”) u.c.

ŽANRS: trilleris

VALSTS: ASV, Francija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 20.05.2016

 

 

ANOTĀCIJA:

Trillerī “Bastīlijas diena” kabatzaglis centīsies ar trikiem pārspēt speciālo aģentu

Straujajā un spraigajā trillerī “Bastīlijas diena” būs spiesti sadarboties divi pavisam dažādu jomu profesionāļi. Viens no viņiem ir CIP slepenais aģents, pieredzējis tik daudz, ka ar to pietiktu krietnam simtam parastu mirstīgo, otrs – nevainojami savu amatu apguvis kabatzaglis. No viņu sekmīgas sadarbības atkarīga speciālo dienestu aģenta turpmākā karjera, zagļa brīvība, miers visā Parīzē un pat stabilitāte pasaulē.

Jaunais amerikānis Maikls (Ričards Medens) pelna iztiku ar to, ko prot vislabāk, – apzog parīziešus un tūristus. Reiz viņam patrāpās mugursoma ar spridzekli. Pēc sprādziena Maikls kļūst par vienīgo aizdomās turamo un Francijā visvairāk meklēto cilvēku.

Tajā pašā naktī CIP slepenajā postenī Parīzē dežurē aģents Brijārs, kurš nupat atgriezies no nesekmīga uzdevuma un radis darboties karadarbības zonā (Idriss Elba). Viņš viens divi apjauš:  lai gan Maikls ir nejaušs bandinieks lielā spēlē, viņš var uzvest uz īsto noziedznieku pēdām. Īpašais aģents pārkāpj priekšniecības pavēli un atrod Maiklu. Abi sāk galvu reibinošu 24 stundu ceļojumu pa jau zināmām un vēl neredzētām Parīzes vietām.

Tā dēvētais melnādainais Džeimsa Bonda lomas kandidāts Idriss Elba un “Troņu spēles” zvaigzne Ričards Medens filmā “Bastīlijas diena” darbojas kā komandas biedri. I. Elbas demonstrētos efektīgos paņēmienus filmā papildina tikpat iespaidīgā kabatzagļa attapība.

 

REKLĀMAS RULLIS: