EKIPĀŽA / Экипаж

 

REŽISORS: Nikolajs Ļebedevs (“Leģenda Nr. 17”)

LOMĀS: Daņila Kozlovskis, Vladimirs Maškovs, Agne Grudīte, Katerina Špica, Sergejs Gazarovs un citi

ŽANRS: spriedze, katastrofas

VALSTS: Krievija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 22.04.2016

 

 

ANOTĀCIJA:

Speciālo efektu filma “Ekipāža” pārspēs pilotu meistarību un pasažieru spriedzi

Uzmanību saista speciālo efektu un katastrofu filma “Ekipāža” – viens no mūsdienu Krievijas ambiciozākajiem kinoprojektiem. Zemestrīces sagrautajā liesmojošajā lidostā pasažierus spēj glābt tikai bezbailīga lidmašīnas ekipāža, ko filmā veido lieliska aktieru grupa – Daņila Kozlovskis, Vladimirs Maškovs un brīnišķīgā Agne Grudīte. Ugunij plosoties, spriedze un emocijas ir tik stipras,  ka burtiski pamats zūd zem kājām.

“Ekipāža” ir stāsts par  jaunu talantīgu lidotāju Alekseju (Daņila Kozlovskis). Jauneklis neatzīst nekādas autoritātes un rīkojas tā, kā liek paša goda kodekss. Par nejēdzīgas pavēles nepildīšanu viņu padzen no kara aviācijas, un tīrais brīnums, ka rodas iespēja strādāt civilajā aviācijā.

Aleksejs nokļūst barga un principiāla gaisa kuģa komandiera Leonīda Zimčenko (Vladimirs Maškovs) komandā. Otrā pilote ir nepieejamā daiļava Aleksandra (Agne Grudīte). Lidojumā uz Āziju ekipāža saņem palīdzības lūgumu no nelielas vulkāniskas salas un nolemj glābt cilvēkus. Komandā valda spriedze, taču kritiskā situācijā tai ir jābūt vienotai. Tikai kopā ekipāža spēs veikt varoņdarbu un glābt simtiem dzīvību.

Par režisora Nikolaja Ļebedeva (“Leģenda Nr. 17”) filmu “Ekipāža” izrāda interesi daudzi starptautiski filmu izplatītāji, tāpēc pieņemts lēmums piedāvāt vairākas filmas versijas. Kinoteātros filmu varēs noskatīties gan krieviski, gan angliski, kā arī jābūt, ja ir pretenzijas uz tādu līmeni, turklāt 2D un 3D formātā. Jau aprīlī kinoteātri aicinās pacelties gaisā pa liesmu ieskauto lidjoslu.

 

 

REKLĀMAS RULLIS: