TRAUKSMES SIGNĀLS 999 / Triple 9

 

REŽISORS: Džons Hilkots (“Ceļš”, “Nelikumība”)

SCENĀRIJA AUTORS: Mets Kuks

ŽANRS: Krimināltrilleris

VALSTS: ASV

LOMĀS: Vudijs Harelsons (“Bada spēles”), Keita Vinsleta (“Stīvs Džobss”), Keisijs Afleks (“Starp zvaigznēm”), Čūitels Edžiofors (“12 gadi verdzībā”), Ārons Pols (“Pārkāpt robežu”), Gala Gadota (“Betmens pret Supermenu: Taisnīguma rītausma”), Entonijs Makijs (“Kapteinis Amerika: Ziemas kareivis”), Terēza Palmere (“Lūzuma punkts”), Normens Rīduss (“Staigājošie miroņi”), Kliftons Kolinss (“Kapote”) un citi

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 04.03.2016

 

ANOTĀCIJA:

Šokējošajā filmā “Trauksmes signāls 999” – mafijas un korumpētu policistu dubultspēle

Brutālajā, nežēlīgajā un šokējošajā krimināltrillerī “Trauksmes signāls 999” nonāksim ielās, kurās likumi nav spēkā. Džona Hilkota filmas redzējušie zina, ka viņš nevienu nesaudzē. Atcerēsimies graujošo postapokaliptisko drāmu “Ceļš” un stilīgo, bet nežēlīgo filmu “Nelikumība”. Šīs reālistiskās un atklātās filmas atstāj spēcīgu iespaidu. Jaunais krimināltrilleris ir viena no šīs sezonas visvairāk gaidītajām pirmizrādēm.

“Trauksmes signālā 999” vēstīts par korumpētu policistu grupu, kas nokļuvusi mafijas šantāžas tīklā. Iebiedējot un šantažējot reiz paklupušus policistus, ļaundari piespiež viņus pastrādāt noziegumu pēc nozieguma.

Plānojot lielu aplaupīšanu, policisti izšķiras novākt vienu no saviem kolēģiem – jauniņo Krisu (Keisijs Afleks), kura tēvocis ir seržants Džefrijs (Vudijs Harelsons), kas izmeklē policijas sakarus ar mafiju. Plāns ir šāds: pāris korumpētu policistu vienā pilsētas malā nonāvē Krisu un pa rāciju pārraida nosacīto kodu 999  (policista ievainojums vai slepkavība). Kad policijas vienība dodas uz nozieguma vietu, pārējie noziedzīgā grupējuma dalībnieki citā pilsētas malā mierīgi īsteno savu nodomu. Taču pēc plāna pirmās daļas izgāšanās pilsētā iet vaļā īsta elle.

Kā parasti, režisors Džons Hilkots savā filmā sapulcējis lieliskus aktierus. Starp viņiem ir trīs balvas “Oskars” nominanti – V. Harelsons, K. Afleks,  Č. Edžiofors (“12 gadi verdzībā”), kā arī šīs balvas ieguvēja Keita Vinsleta. “Trauksmes signālā 999” maksimāli reālistiski parādītas ielas, kurās baltais saplūdis ar melno un policisti nēsā slepkavas masku.

 

REKLĀMAS RULLIS: