SOS, SALAVECIS, vai SAPŅI PIEPILDĪSIES! / SOS, Дед Мороз или Все сбудется!

 

REŽISORS: Armans Gevorgjans

LOMĀS: Dmitrijs Nazarovs, Oksana Akiņšina, Darja Meļņikova, Mihails Bespalovs, Polina Maksimova, Sofija Spektora, Andrejs Bedņakovs, Aleksejs Bardukovs un citi

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 11.12.2015

 

ANOTĀCIJA:

“SOS, Salaveci, vai Sapņi piepildīsies!” dāvās ticību Jaungada brīnumiem

Svētku komēdija „SOS, Salaveci, vai Sapņi piepildīsies!“ vilina visu ģimeni kopā apmeklēt kinoteātri! Beidzot uzņemta filma, kas patiks visiem, – meitenītēm un puisīšiem, kuri vēl tic Salavecim, viņu vecākajiem brāļiem un māsām, kuri sapņo Jaungada naktī sastapt mīlestību, un viņu vecākiem, kuriem vismaz svētkos derētu atturēties no ķildām.

Armana Gevorgjana ģimenes komēdijas sižets vēsta par meitenīti Svetu (Sofija Spektora), kura vairāk par visiem pasaules dārgumiem vēlas, lai viņas vecāki salabtu. Tā kā Jaungada nakts jau gandrīz pienākusi, Sveta tic, ka tikai Salavecis spēj piepildīt viņas vēlēšanos. Meitenes galvenais uzdevums ir viņu atrast. Ilgotā tikšanās notiek, bet garā sirmā bārda un pazīstamais kažoks ar baltajiem rotājumiem slēpj krāpnieku un afēristu Miškinu (Mihails Bespalovs).

Piepildot savas vēlēšanās, šis pāris Jaungada piedzīvojumos ieraus vēl kādus desmit krietnus cilvēkus, kuriem tagad arī būs cerība Jaungada nakti sagaidīt laimīgiem.

Jaunā gada sagaidīšana neievilksies, radīt svētku noskaņojumu līdzēs komēdijas nebēdnība un daudzu jau pazīstamu aktieru – filmas dalībnieku sejas. Bez Oksanas Akiņšinas un Mihaila Bespalova filmā darbojies Dmitrijs Nazarovs, Anatolijs Belijs, Aļona Babenko, Evelīna Bledansa, Andrejs Bedņakovs un citi. Latvijas kinoteātros „SOS, Salaveci, vai Sapņi piepildīsies!“ sāks piepildīt vēlēšanās 11. decembrī.

 

REKLĀMAS RULLIS: