DRAKONS / Он – дракон

 

REŽISORS: Indars Džendubajevs

PRODUCENTS: Timurs Bekmambetovs

LOMĀS: Matvejs Likovs, Marija Pojezžajeva, Pjotrs Romanovs, Aļona Čehova, Staņislavs Ļubšins un citi.

ŽANRS: fantastika, drāma 3D

VALSTS: Krievija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 04.12.2015

 

ANOTĀCIJA:

3D fantāzijas stāsts “Drakons” atklās bezgalīgas mīlestības noslēpumu

 

Neviens nespēj turēties pretī mīlas burvestības spēkam. Tikai mīlestības spēj uzveikt lāstu un briesmoni pārvērst par cilvēku. Tā notiek ne vien pasakās, bet arī reālajā dzīvē. Taču ne katram pa spēkam pieņemt mīlestības dāvanu. Efektīgā fantāzijas filma 3D formātā „Drakons“ ļauj vērot jūtu cīņu pret nežēlīgu likteni un aicina nebīties mīlestības.

Skaistā, noslēpumainā, Senajai Krievzemei līdzīgā pasaulē ar ķeltu un skandināvu kultūras pieskaņu ļaudis dzīvo vienās bailēs. Briesmīga paraža prasa maksāt nodevu nesaudzīgam naidniekam – pūķis paņem pilsētas skaistākās līgavas. Taču reiz viss mainās – uzrodas karavīrs un pieveic pūķi. Gadu gadiem pilsētnieki dzīvo mierīgi, līdz negaidītā nelaime atkal uzbrūk.

Kāzu dzīru laikā pūķis nolaupa kņazi Miroslavnu un aiznes uz savu midzeni. Sagūstītā kņaze klinšainā salā gaida ierodamies glābējus. Neparastajā cietumā Miroslavna nav viena –  blakus daiļajai kņazei vienmēr ir skaists jauneklis Armāns. Kas viņš ir un kā tur nokļuvis, Mira saprot par vēlu. Viņa jau ir iemīlējusi cilvēku pūķi.

Fantāzijas mīlas eposu „Drakons“ piedāvā Timurs Bekmambetovs, viens no mūsdienu Krievijas kinematogrāfistu līderiem. Filma veidota pēc pazīstamo rakstnieku Sergeja un Marinas Djačenko romāna „Rituāls“. Tas ir viens no pašiem dārgākajiem Krievijas kinoprojektiem, tā budžets pārsniedz 9 miljonus eiro. Filmas datorgrafikai un speciālajiem efektiem pielikuši savu roku meistari, kuri piedalījušies „Avatāra“ un „Gredzenu pavēlnieka“ radīšanā. Iespaidīgais stāstījums vizuāli pārsteigs ar tēlu skaistumu un iekaros tās sirdis, kuras kaut reizi mūžā ir izjutušas mīlestības bezgalīgo spēku.

 

REKLĀMAS RULLIS: