ZAĻĀ PEKLE: KANIBĀLU GŪSTĀ / The Green Inferno

 

REŽISORS: Īlaijs Rots („Drudzis“, „Hostelis“, „Hostelis 2“)

ŽANRS: šausmas

VALSTS: ASV, Čīle

LOMĀS: Lorenca Izo, Ariels Levi, Kērbija Blesa Blentone („Projekts X: Ballīte bez bremzēm“), Magda Apanoviča („Tauriņa efekts“), Ričards Bērdžijs („Piektdiena, 13“), Derils Sabara („Filozofi“) u. c.

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 2015.11.06

 

ANOTĀCIJA:

Filma „Zaļā pekle: Kanibālu gūstā” atmodinās skatītājos pirmatnējas bailes

Aizmirstiet rēgus, dēmonus un ļaunos garus. Mūsdienās tie raisa tikai smaidu. Īstas šausmas nav sastopamas viņsaulē, tās ir blakus mums, civilizācijas neskartu kultūru baisajās paražās. Filmā „Zaļā pekle: Kanibālu gūstā“ („The Green Inferno“) redzēsiet īstas šausmas.

Neaizmirstamo šausmu filmu „Hostelis“ („Hostel“) un „Hostelis 2“ („Hostel: part II“) režisors Īlaijs Rots diezgan ilgi meklēja tematu, kas varētu sacensties ar paša radītajiem šausmu šedevriem. Leģendārās filmas „Kanibālu holokausts“ iedvesmots, viņš radījis šausmu pilnu stāstu par mūsdienu cilvēka sadursmi ar cilvēkēdājiem,  kam kanibālisms ir ikdienišķa parādība.

Grupa studentu cenšas pasargāt no izmiršanas civilizācijas neskartu senu indiāņu cilti. Vislielākās briesmas indiāņiem ir nesaudzīgā tropu mežu izciršana. Aktīvisti no Ņujorkas dodas uz Amazonijas mežiem cerībā ietekmēt situāciju, taču viņiem nav ne jausmas, ar ko būs jāsaskaras džungļu biezoknī. Grupa aktīvistu pēc aviokatastrofas krīt mežoņu gūstā. Viņus pārņem īsta panika, kad viņi apjauš, kur nokļuvuši un kas viņiem draud. Cilts, kuru jaunekļi centušies pasargāt no izmiršanas, praktizē kanibālismu.

Šausmu filmā „Zaļā pekle: Kanibālu gūstā“ noslēpumainie iezemieši dzīvo pavisam citā pasaulē un sēj neviltotas šausmas. Viņus ļoti reālistiski tēlo Amazonijas mežu indiāņi. Filmas varoņi izjūt briesmīgas un neatvairāmas šausmas.  To pašu izjūt dzīvs upuris, ko plēsoņa rauj gabalos. Režisors Īlaijs Rots radījis filmu, kas tuvinās mūs cilvēka pirmatnējām bailēm tik ļoti kā neviena cita.

 

REKLĀMAS RULLIS: