UPS! KUĢIS PAZUDIS… / Ooops! Noah is Gone…

 

REŽISORI: Tobijs Genkels, Šons Makormaks

SCENĀRIJA AUTORS: Ričijs Konrojs, Tobijs Genkels

ŽANRS: piedzīvojumi, animācija

VALSTIS: Vācija

 

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 11.09.2015

 

ANOTĀCIJA:

Animācijas filmā “Ups! Kuģis pazudis…” grēku plūdi būs attēloti negaidīti jautrā skatpunktā

Pavisam nesen visā pasaulē aizrautīgi skatījās skaudro un dramatisko eposu “Noass”. Pienācis laiks Bībeles stāstu vērot jautrākā rakursā. Dublētajā animācijas filmā visai ģimenei “Ups! Kuģis pazudis…” („Ooops! Noah is Gone…“) šķirstā kopā ar citām radībām ievietoti divi neredzēti dzīvnieki ar lielu degunu. Kādas ir sekas, uzzināsiet jau šoruden.

Mūždien apkārt klejojošie pūkainie un krāsainie sauszemes zvēriņi nestriāni (līdzīgi minioniem, tikai cildenākas izcelsmes) salīdzinājumā ar citiem dzīvniekiem izskatās savādi. Viņi nevar dižoties ne ar īpašām iemaņām, ne ar lietderību, tikai ar to, ka ir neparasti jauki, labestīgi un draudzīgi pūkaini zvēriņi.

Nestriāni Deivs un viņa dēls Finijs grasās no gaidāmajiem plūdiem glābties šķirstā. Taču visiem vietas nepietiek. Vai nu tāpēc, ka ir neparasti, vai tāpēc, ka bailēs izlaiž gaisā krāsainu, blīvu mākonīti ar nejauku smaku, nestriāni netiek iekļauti Noasa šķirstā ielūgto sarakstā. Glābdami savu raibo kažoku, Deivs un Finijs izliekas par grimpiem – kareivīgiem un nikniem, lapsai līdzīgiem četrkājainajiem. Viņiem izdodas iekļūt šķirstā, taču starp īstajiem grimpiem un nestriāniem izceļas konflikts par vietu uz kuģa. Cīņas karstumā Finijs un jaunā lapsiņa Lea izkrīt no šķirsta.

Tagad vecākiem rūp tikai viens –  atrast savus bērnus. Finijs un Lea dodas briesmu un piedzīvojumu pilnā  ceļojumā un satiek citus dzīvniekus, kuri arī nav iekļuvuši šķirstā, – ar dūņām apaugušu purva vali un viņa draugu, pūkainu un spilgtu astoņkāji. Raibā kompānija cenšas glābties no ūdens, kas kāpj arvien augstāk un augstāk. Ceļā viņi sastop piedzīvojumus, draudzību un savu īsto aicinājumu, kam pat grēku plūdi nav drauds.

 

REKLĀMAS RULLIS: