DĒMONU GŪSTĀ / Backmask

 

REŽISORS: Markuss Nispels

ŽANRS: šausmas

VALSTS: ASV

LOMĀS: Stīvens Lengs (“Avatārs”, “Konans Barbars”), Britanija Karena, Geidža Golaitlija, Brets Dīrs, Kelijs Blacs u.c.

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 31.07.2015

 

ANOTĀCIJA:

“Dēmonu gūstā” nokļūsim pamestas psihiatriskās slimnīcas ellīgajos labirintos

Pamesto psihiatrisko slimnīcu Anglijas pilsētā Ekseterā ieskauj baumu un dvēseli stindzinošu noslēpumu mākonis. Klīst runas, ka gados jaunie pacienti, kas tajā tiek turēti, ir necilvēcīgu eksperimentu upuri. Viņu ciešanām galu dara slimnīcā izcēlies ugunsgrēks – tā laikā nelaimīgie dzīvi sadeg. Māņticīgie slimnīcas ēkai met lielu līkumu, bet mistikas cienītājus pussagruvušais nams pievelk kā gaisma naktstauriņus.

Grupa draugu nolemj izklaidēties – pabiedēt cits citu un pie viena izpriecāties pamestajā slimnīcā. Pēc spiritisma eksperimentiem ar vienu no jaunekļiem notiek kas briesmīgs un neizskaidrojams. Pusaudži netiek laukā no psihiatriskās slimnīcas ēkas, un viņus vajā ļauns gars, kas parādās arvien briesmīgākā veidolā. Kad cerība izglābties no baisās slimnīcas jau zūd, jauniešiem palīgā nāk vietējais mācītājs (Stīvens Lengs), tomēr pat pieredzējis sātana izdzinējs nespēj līdzēt nelaimīgajiem cīņā pret postošo ļaunumu.

Filmas “Dēmonu gūstā” („Backmask“) režisors šausmu kino cienītājiem pazīstams pēc par klasiku atzītās “Piektdienas. 13” rimeika. Kopā ar viņu sveķus šķaida un sātaniskas burvestības īsteno “Paranormālo parādību” un “Astrāla” veidotāji.  “Dēmonu gūstā” aicina piedzīvot tādas šausmas, par kurām nebija ne jausmas.

 

REKLĀMAS RULLIS: