KĀ KĻŪT PAR ZVAIGZNI BRODVEJĀ / She’s Funny That Way

 

REŽISORS: Pīters Bogdanovičs

SCENĀRIJA AUTORI: Peter Bogdanovich, Louise Stratten

ŽANRS: komēdija

VALSTS: ASV

LOMĀS: Dženifera Anistone (“Draugi”, “Izliecies par manu sievu”, “Neciešamie bosi”), Ouens Vilsons (“Pusnakts Parīzē”, “Nakts muzejā: Kapenes noslēpums”), Imodžīna Pūtsa (“Ātruma slāpes”, “Ilgais kritiens”, “28 nedēļas vēlāk”), Vills Forte (“Nebraska”), Kventins Tarantīno (“Atsvabinātais Džango”) un citi.

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 05.06.2015

 

ANOTĀCIJA:

Komēdija “Kā kļūt par zvaigzni Brodvejā” aicina neticamā kruīzā, kas ved uz slavu

Jūs sapņojat par maziem brīnumiem, kas var jūsu dzīvi apgriezt ar kājām gaisā? Dažiem tie gadās tik bieži, ka viņi sāk paļauties uz likteni. Komēdijā “Kā kļūt par zvaigzni Brodvejā” (“She’s Funny That Way“) savīsies tik daudz likteņa pavedienu, ka atliks tikai noticēt: dzīvē nav nejaušību.

Filmai “Kā kļūt par zvaigzni Brodvejā” piemīt pēdējo Vudija Alena filmu vieglums un komisms, un tā varētu rotāt Holivudas klasiku. Filmā ir daudz negaidītu situāciju un asprātīgu dialogu, tā var lepoties ne tikai ar tādām zvaigznēm kā Dženifera Anistone un Ouens Vilsons. Brodvejā nekad neesi drošs, ka pa durvīm neienāks pats Kventins Tarantīno. Neticami, taču šajā filmā viņš nudien parādīsies.

Izabella (Imodžīna Pūtsa) šķiet pievilcīga savādiem pielūdzējiem un vēlētos būt iedvesmas mūza, taču ir spiesta strādāt par meiteni pēc izsaukuma. Viņa sapņo kļūt par aktrisi, un kādudien viņai tas gandrīz izdodas. Par viņas klientu kļūst dīvainis – Brodvejas režisors Alberts (Ouens Vilsons). Viņam patīk mainīt sieviešu likteņus, viņš piedāvā krietnu summu, lai viņas atteiktos no līdzšinējās dzīves un tiektos pēc sava sapņa.

Negaidītais vienas nakts piedzīvojuma iznākums pārvērš ne tikai Izabellas dzīvi. Liktenīgā tikšanās izraisa jezgu, skandālus, pārpratumus un absurdas situācijas, šajā virpulī tiek ierauti daudzi vīrieši un daudzas sievietes. Kad Izabellai paveras jaunas iespējas, viņai uzrodas lērums pielūdzēju, un konkurentes ir sašutušas. Režisors Alberts nekādi nevar atkratīties no šīs tikšanās un citu slepenu tikšanos sekām.

Venēcijas kinofestivālā demonstrētā filma “Kā kļūt par zvaigzni Brodvejā” sola vieglu un pārsteigumiem pilnu vienkāršas meitenes kruīzu pretī sarkanajam paklājam un  slavas jūrai. Pastaigāties pa šo paklāju Latvijas kinoteātros varēs jau 5. jūnijā.

 

REKLĀMAS RULLIS: