IZLAIDUMS / Выпускной

 

REŽISORS: Vsevolods Brodskis

ŽANRS: komēdija

VALSTS: Krievija, 2014

LOMĀS: Viktors Grudevs, Kristina Isaikina, Jana Jenžajeva, Ņikita Pavļenko, Sergejs Burunovs, Boriss Kamorzins, Marina Fedunkivi un citi.

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ: 2014.10.10

 

Anotācija:

„Izlaidums“ – šo nakti mēs nekad neaizmirsīsim!

„Izlaidums“ ir strauja un trokšņaina komēdija par atvadām no skolas, kas gan jauniešiem, gan skolotājiem paliks atmiņā uz mūžu. Daudzas godības atkārtojas. Dzimšanas dienu un Jauno gadu mēs svinam ik gadu, bet skolas izlaidums notiek tikai vienreiz. Lai abiturienti nekļūtu traki, klausīdamies garlaicīgās un svinīgās runas par „dzīves ceļa sākumu” un „putnēniem, kuri pamet ligzdu”, viņiem ir pašiem jāsarīko sev svētki.

Vienas un tās pašas klases abiturienti dažādi gatavojas izlaidumam. Reperi filmē savas dziesmas videoklipu, ballīšu cienītājs iekrāj alkoholu, nevainīgs zēns gaida pirmo seksu, iemīlējies Romeo nodomājis mīļotajai uzdāvināt saderināšanās gredzenu. Visi filmas varoņi noskaņoti neko sev neliegt – šo nakti viņi nekad neaizmirsīs.

Kā bieži mēdz gadīties, vecāki un skolotāji ir uz vienu roku un svinības iztēlojas pavisam citādi. Viņi vēlas sarīkot tradicionālu vakarēšanu ar dzejas lasījumiem, salātiem un estrādes mūziku. Jo tuvāk ir svinību diena, jo asākas kļūst sadursmes starp pieaugušajiem un jauniešiem, skola kļūst par kaujas lauku, izlaidums – par paaudžu karu bez noteikumiem.

Komēdijas „Rūgts!” veidotāji piedāvā izbaudīt visus skolas beigšanas priekus, skandālus un to sekas. Klīst baumas: kad krievu abiturienti svin izlaidumu, iedzīvotāji cenšas neiziet no mājām, iegādājas dzeramā ūdens krājumus vai pamet pilsētu… Ja arī tas ir izdomājums, kinoteātros „Izlaidums” notiks ar lielu troksni un nebūs aizmirstams!

 

Reklāmas rullis: