PASTNIEKS PETS / Postman Pat: The Movie

 

Režisors:Maikls Disa-Hogans

Scenārija autores:Annika Blūma, Nilola Dibika

Valsts:Lielbritānija, ASV, 2014

Žanrs:animācijas filma, komēdija, ģimenes filma

Pirmizrāde Latvijā:05.09.2014

 

Anotācija:

„Pastnieks Pets“ piegādās skatītājiem vislabāko paciņu – smieklus un lielisku omu

Aizmirstiet neattapīgo pastnieku Pečkinu no Prostokvašinas. Kopā ar animācijas komēdiju visai ģimenei „Pastnieks Pets” („Postman Pat: The Movie“) ierodas britu pasta dienesta slavenība – paciņu piegādes lielmeistars Pets un viņa bezbailīgais runcis Džesijs. BBC apmēram trīsdesmit gadu rādīja animācijas seriālu par viņiem.

Draudzīgais un visu iecienītais pastnieks Pets dara iemīļoto darbu un mierīgi dzīvo mazā britu pilsētiņā. Sagadās tā, ka Pets iesaistās valsts televīzijas talantu konkursā, un izrādās, ka profesionāla pastnieka iemaņas ir tikai viens no viņa talantiem. Viņš dzied tā, ka jābrīnās gan komisijai, gan visai valstij, un iekļūst finālā.

Tiklīdz uzaust Peta slavas saule, uzrodas skauģi, un sāncenši beigās gatavi uz visu, lai uzvarētu pastnieku. It kā ar to vēl būtu par maz, pasta priekšniecība nolemj, ka Petu kādu laiku aizstās viņa līdzinieks robots „Petobots 3000“ ar palīgu runci „Džesobotu“. Tuvojoties valsts konkursa finālam, vērpjas intrigas, un Pets arvien skaidrāk apjauš, ka naudas, slavas un jaunā zvaigznes kostīma dēļ viņš var zaudēt pašu dārgāko – mīļu ģimeni, draugus un cieņu, kas gūta krietnā darbā.

Filma par pastnieku Petu Lielbritānijā bauda fenomenālu popularitāti, lai gan ir e-pasta laikmets. Kopā ar to izaugušas vairākas paaudzes, un smalka humora cauraustie stāsti par labestīgo un iecienīto pastnieku kļuvuši par animācijas klasiku. Komēdija „Pastnieks Pets“ ir interesanta un pamācoša. Būs interesanti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 

Reklāmas rullis: