NEIZNĪCINĀMIE 3 / The Expendables 3

 

Režisors:Patriks Hjūss

Scenārija autori:Silvestrs Stallone, Kreitons Rotenbergers, Ketrina Benedikta

Žanrs:asa sižeta filma

Valsts:ASV

Lomās:Sivestrs Stallone („Rembo”), Arnolds Švarcenegers („Terminators”), Antonio Banderass („Zorro”), Džeisons Steitems („Mehāniķis”), Veslijs Snaipss („Asmens”), Mels Gibsons („Drošsirdīgais”), Harisons Fords („Indiana Džonss”), Dolfs Lundgrēns („Universālais kareivis”), Džets Li („Romeo jāmirst”) u.c.

Pirmizrāde Latvijā:22.08.2014

 

Anotācija:

„Neiznīcināmie 3” – bumba, kas sprāgst 24 reizes sekundē

2014. gada vasarā neiznīcināmie trešoreiz uzspridzinās kinoteātrus. „Neiznīcināmo”  un „Neiznīcināmo 2”  turpinājums pārspēs abas iepriekšējās filmas. Autori sola skatītājiem bumbu, kas sprāgst 24 reizes sekundē. No pirmajiem diviem „Neiznīcināmajiem” palikuši labākie aktieri, žanrs un skaņu celiņš. Viss pārējais ir iespaidīgāks, ātrāks, varenāks.

Filmai ar vislielāko spriedzes filmu zvaigžņu ansambli pievienojies sen kino neredzētais drošsirdīgais Mels Gibsons, pārcilvēks Veslijs Snaipss, nepārspējamais Zorro – Antonio Banderass un Indiana Džonss – Harisons Fords.

Šoreiz neiznīcināmajiem ceļā stāsies Konrads Stounbenkss (Mels Gibsons), kas pirms daudziem gadiem kopā ar Bārniju (Silvestrs Stallone) radījis šo komandu. Reiz krietnais vīrs tagad kļuvis par negodīgu darboni un tirgo ieročus, lai iedzīvotos. Bārnijs saņēmis pavēli viņu novākt un domā, ka ir to izdarījis. Taču Stounbenkss, nosvinējis savas bēres, atkal parādās atklātībā. Viņš atgriežas, lai izrēķinātos ar neiznīcināmajiem.

Bārnijam ir citi nodomi. Cīņā ar seniem ienaidniekiem viņš nolēmis iesaistīt svaigus spēkus un uzņem neiznīcināmo komandā jaunus, veiklus, kaujas tehniku apguvušus profesionāļus. Šis neiznīcināmo uzdevums pārvēršas par izrādi – vecā gvarde mācās no jaunajiem, kam cīņā palīdz augstās tehnoloģijas.

Režisors Patriks Hjūss licis spriedzes filmu lietpratējiem S. Stallonem un A. Švarcenegeram rādīt visu, ko viņi prot. Šoreiz viņi nostrādās tādus numurus, par kādiem jaunībā pat nesapņoja. Kauli krakšķēs ne tikai Rembo un Terminatoram. Mehāniķis Džeisons Steitems un universālais kareivis Dolfs Lundgrēns aicinājuši komandā stipro, veiklo un seksīgo Rondu Rauziju – cīņas mākslas meistari. Filmā „Neiznīcināmie 3” spriedze ir tik liela, ka pat Čaks Noriss nav spējis to izturēt (neticami, bet fakts). Viņš uzskatījis, ka labāk mierīgi skatīties filmu drošā kinozālē, nevis tajā piedalīties.

Sezonas filma, kuru nedrīkst palaist garām, tiks demonstrēta kinoteātros no 2014. gada 22. augusta. Gatavojies, kamēr ir laiks. Un nesaki opītim, ka iesi skatīties „Neiznīcināmos 3”, jo viņš arī gribēs to redzēt. Cilvēkiem gados tādas filmas seanss, tāpat kā sekss, var izraisīt neprognozējamas sekas. Klīst baumas, ka tieši tāpēc Čaks Noriss atkāpies.

 

Filmas reklāma: