TE NU VIŅA IR / And so it goes

 

Režisors:Robs Rainers

Scenārija autors:Marks Endrūss

Žanrs:komēdija

Valsts:ASV, 2014

Lomās:Maikls Duglass („Pēdējā vecpuišu ballīte Lasvegasā”, „Pamatinstinkts”), Daiena Kītone („Lielās kāzas”, „Krusttēvs”), Frenkijs Valli („Soprāno ģimene”), Jaja Dakosta („Laikā”, „Doktors Hauss”), Stērlinga Džerinsa („Pasaules karš Z”) u.c.

Pirmizrāde Latvijā:01.08.2014

 

Anotācija:

„Te nu viņa ir” – brīnīties par privāto dzīvi nekad nav par vēlu

Pēdējā laikā Maikls Duglass arvien biežāk atklāj savas komiķa dotības, tēlodams pievilcīgus vīriešus solīdā vecumā. Šoreiz viņa varonim ir septiņdesmit gadu, un viņš ir pārliecināts, ka visu jau pieredzējis un nekas nespēj mainīt viņa stabilo, skarbo un egocentrisko dzīves skatījumu. Taču nekad nav par vēlu brīnīties un izjust pārsteigumu par paša dzīvi.

Filmā „Te nu viņa ir” netrūkst smalka humora. Savdabīgajos, vitālajos tēlos valdzina sirsnīgums un ērmības. Filma vēsta par rūdītu egoistu Orenu (Maikls Duglass), kura dzīves mērķis ir rūpes par sevi. Piepeši viss mainās.

Nez no kurienes uzradies dēls atstāj Orenam pieskatīt mazmeitu, par kuras esamību viņam līdz šim nav bijis ne jausmas. Cenzdamies tikt galā ar negaidīto vectētiņa lomu, vīrietis ir spiests lūgt kaimiņienes (Daiena Kītone) palīdzību. Drīz vien top skaidrs, ka arī viņai ir savdabīgs dzīves skatījums, viņa negrasās samierināties ar Orena nejauko raksturu. Galu galā vienam no viņiem ir jāmet kažoks uz otru pusi.

 

Filmas reklāma: