ASINSATRIEBĪBA / In the Blood

 

Režisors:Džons Stokvels

Scenārija autori:Džeimss Roberts Džonstons, Benets Jelins

Žanrs:trilleris, asa sižeta filma

Valsts:Lielbritānija, Puertoriko

Lomās:Džīna Karāno („Ātrs un bez žēlastības 6”, „Malorija Keina. Nevaldāmā”), Kems Žigandē („Krēsla”, „Nekad nepadodies”,  „Pandorum”), Denijs Treho („No saulrieta līdz saullēktam”, „Svelme”), Luiss Gusmans  („Bugi-vugi naktis”), Amori Nolasko („Ātrs un bez žēlastības 2”) u.c.

Pirmizrāde Latvijā:13.06.2014

 

Anotācija:

„Asinsatriebība” – medusmēnesis Karību jūras salā kļūs par elli džungļos

Šā gada jūnijā trilleris „Asinsatriebība” no Karību jūras salām nesīs krietnu svelmi. Esiet gatavi, saņemsiet adrenalīna devu. Spriedzes filmā ar cīņas ainām un ārkārtējiem notikumiem saduras divas pasaules, kas pastāv līdzās atpūtas un izklaides paradīzē. Ārējs skaistums slēpj mānīgu patiesību.

Āva un Dereks drīz pēc kāzām ierodas nomaļā Karību jūras salā. Viņi iecerējuši tur pavadīt neaizmirstamu atvaļinājumu. Atlētiskais pāris nolemj pludmales priekiem pievienot ekstrēmo sportu. Vienā mirklī viss mainās – ar Āvas vīru notiek negadījums, un viņš pēkšņi pazūd.

Apjautusi, ka nav ko cerēt uz vietējās policijas palīdzību un nopietnu izmeklēšanu, Āva viena pati sāk meklēt vīru un iesaistās cīņā bez noteikumiem. Izrādās, ka grezno viesnīcu un drošo tūristu maršrutu aizsegā darbojas varens korumpēts vietējo grupējums. Noziedznieki uz savas ādas dabūs izbaudīt, kā atriebjas sieviete, kurai vairs nav, ko zaudēt.

Aktrise, modele un cīņas mākslas profesionāle Džīna Karāno ļoti ticami tēlo drosmīgu aizstāvi, valdzinošu pat cīņā uz dzīvību un nāvi. Skaistā, seksīgā, nelokāmā un ļoti bīstamā jaunā sieviete rāda augstākās klases kaujas prasmi.

Džīnas Karāno partneris ir sāgas „Krēsla” zvaigzne Kems Žigandē. Latīņamerikas gaisotni trillerī rada „štata meksikāņi” Mačete – Denijs Treho un mūžīgais policists Luiss Gusmans.

„Asinsatriebība” ļaus ielūkoties noziedzīgās pasaules džungļos, kur dzīve rit pēc saviem likumiem un nežēlīgiem noteikumiem. Tiem nepakļauties spēj tikai tie, kuri prot uzbrukt un aizstāvēties. Pēc filmas seansa uz lūpām paliek svaigu asiņu garša.

 

Filmas reklāma: