SASALUSĪ ZEME / Frozen Ground, The

 

Režisors:Skots Volkers

Žanrs:trilleris

Valsts:ASV

Valoda:angļu

Aktieri:Nikolass Keidžs („Neiznīcināmie”, „Kara kungs”, „Nolaupīšana”), Vanesa Hadžensa („Vidusskolas mūzikls”, „Trīspadsmit”, „Neprātīgās brīvdienas”), Džons Kjūsaks („Būt par Džonu Malkoviču”, „2012”).

Pirmizrāde:2013.09.06

 

Anotācija:Skota Volkera filmas sižets par maniaku, kas slepkavo Aļaskā, balstīts reālos notikumos. Galvenajās lomās – Nikolass Keidžs un skaistule Vanesa Hadžensa. Filmā piedalās arī slavenais reperis 59 Cent un Rada Mičela („Klusais kalns”).

Maniaks Roberts Hansens (Dž. Kjūsaks) savus noziegumus pastrādāja XX gs. 80. gados un tiek turēts aizdomās par 20 sieviešu noslepkavošanu. Viņš aizveda savus upurus Aļaskas savvaļā, vēroja tos un pēc tam medīja kā dzīvniekus. Maniaks dzīvoja kā gluži parasts cilvēks – bija kārtīgs ģimenes tēvs, ceptuves īpašnieks un krietns mednieks. Policijas centieni aizturēt slepkavu cieta sakāvi, un tā turpinājās veselus 13 gadus. Tikai policijas seržants Džeks Halkombs (N. Keidžs) nenolaiž rokas un pamazām tuvojas mērķim – slepkavību noslēpuma atminējumam.

Atklāt noziegumus seržantam palīdz pusaudze, kurai izdevies aizbēgt no maniaka. Viņi kopā izstrādā slepkavas notveršanas plānu un izdomā, kā ievilināt viņu savos tīklos. Notiek sarežģīta šaha partija – spēle uz dzīvību un nāvi. Vai viņiem izdosies apturēt maniaku un novērst noziegumus?

 

Filmas reklāma: