IZREDZĒTIE / Bling Ring, The

 

Režisore:Sofija Kopola („Zudis tulkojumā”, „Marija Antuanete”, „Kaut kur”, „Jaunavu pašnāvības”)

Žanrs:krimināldrāma

Valsts:ASV

Valoda:angļu

Aktieri:Emma Votsone (sāga „Harijs Poters”, „7 dienas un naktis ar Merilinu Monro”), Ketija Čana, Izraēls Brusārs („Sveika, Džūlija!”, „Pavadonis”), Klēra Elisa Žiljēna („Tumšais bruņinieks”), Parisa Hiltone, Kirstena Dansta („Zirnekļcilvēks”, „Ceļā”, „Melanholija”, „Paralēlās pasaules”), Adea Lenoksa.

Pirmizrāde:2013.07.19

 

Anotācija:Viņiem patīk viss, kas spīd. Viņi daudz dzer un kavē skolu. Viņu autoritātes ir Holivudas zvaigznes. Viņu mērķis – ekskluzīvas mantas, kas parasti rotā skaistos un slavenos. Grupa pusaudžu dēvē sevi par „Spožo bandu” un aplaupa slavenību namus. Dienas kartību viņi noskaidro sociālajā tīklā Twitter un Facebook, adreses – Google, tāpēc zina, kurp iet un cik daudz laika vajadzēs.

Filmā „Izredzētie” režisore Sofija Kopola atklāj pusaudžu slēptās vēlmes, viņu tieksmi riskēt, alkas pēc brīvas un skaistas dzīves. Filmā atainota Holivudas vētrainā un apskaužami jautrā dzīve. Sižets balstīts reālos 2008. gada notikumos. Grupa pusaudžu nolaupīja mantas apmēram trīs miljonu dolāru vērtībā un „apciemoja” Parisas Hiltones, Orlando Blūma, Lindsijas Lohanas, Mirandas Kerras, Braiena Ostina Grīna, Meganas Foksas un vēl dažu zvaigžņu rezidences un galu galā iekrita. Filmā piedalās dažas zvaigznes, kas tiešām cietušas „Spožās bandas” dēļ.

Latvijas kinoteātros spilgtais stāsts par pusaudžiem tiks demonstrēts no 19. jūlija.

 

Filmas reklāma: