AFTER. UZ VISIEM LAIKIEM – pēdējā filma ir klāt, kas satricinās miljoniem fanu

Tesas un Hārdina mīlasstāsts, kas piesaistījis miljoniem fanu visā pasaulē, atgriežas kinoteātros no 15. septembra. Piektā un pēdējā filmas daļa sola īpašus mirkļus, kas atkās, kā beigsies seksualitātes, romantikas un kaisles pilnais stāsts.

Grāmata, kurā Hārdins aprakstījis savu un Tesas mīlasstāstu, kļuva par bestselleru un atnesa viņam panākumus un atzinību, taču pilnībā iznīcināja viņu. Nolemjot rakstīt grāmatu bez Tesas piekrišanas, Hārdins sagrāva viņu attiecības. Tagad starp viņiem ir tūkstošiem kilometru. Hārdins, kas dzīvo Anglijā, pavada savas dienas, slīkstot alkoholā, un naktis – atmiņu par Tesas apburošā smaida un silto pieskārienu vajāts. Viņš nespēj koncentrēties un ir tuvu milzīgas naudas summas un viņa izdevēju uzticības zaudēšanai, ja neuzrakstīs jaunu manuskriptu.

Hārdins dodas uz saulaino Portugāli, lai cīnītos ar saviem dēmoniem. Satiekot Natāliju, ko viņš reiz ļoti sāpināja, Hārdins atceras sen aizmirstas jūtas. Pavadot laiku ar Natāliju, viņš apjauš, ka neviena meitene nevar likt viņam izjust tādu kaisli, kādu viņš jūt pret Tesu. Rotāļajoties ar citu meiteņu sirdīm, Hārdins saprot, ka ir pieļāvis milzu kļūdu, ko, iespējams, vēl nav par vēlu labot un būvēt nākotni ar savu mīļoto sievieti.

Tesa, kas dzīvo Atlantijas okeāna otrā pusē, ir iegrimusi sevī. Viņa nespēj piedot Hārdinam, bet viņu vajā atmiņas par kopā pavadītajām kaisles pilnajām naktīm, stundām, minūtēm, sekundēm…

Liktenis pāri atkal saved kopā Lendona un Noras kāzas. Satiekoties viņi vienā mirklī aizmirst, kas viņi ir, un padodas sajūtai, ko noslēpt nav iespējams, lai arī cik ļoti gribētu.

Vai pāris, kas pārcietis tik daudz mēģinājumu un likstu var piedot un nodoties viens otram pavisam?