STARP DIVIEM MĪĻĀKAJIEM ir seksuāli piesātināta romantiska drāma MĪLESTĪBAS SPĒLES

Satriecošā romantiskā drāma MĪLESTĪBAS SPĒLES tiks rādīta kinoteātros no 4. novembra. Galvenajā lomā pusaudžu elks, amerikāņu aktrise, modele, blogere, dziedātāja un Disney Channel zvaigzne Bella Torna.

Rojs (Bendžamins Maskolo) un viņa draudzene Vivjena (Bella Torna) dodas uz viņa bērnības māju Itālijā. Īsās brīvdienas sola brīnišķīgu laika pavadīšanu ar viņa ģimeni, un Sicīlijas saule un skaistā daba sola romantiskus vakarus un karstas, kaislīgas naktis kopā. Rojs zina, ka šī ir trakā rudmate, ko viņš gaidījis visu savu dzīvi, ar ko viss būs īpašs, neaizmirstams un satraucošs.

Vadot dienas Roja ģimenes villā, Vivjena nejauši izglābj Annu (Alma Nose), kas cietusi motocikla avārijā. Pakāpeniski starp meitenēm izveidojas īpaša saikne. Viņas kailas peldas jūrā, pastaigājas un runā stundām ilgi, bet tas viss kaitina Roju. Izrādās, ka Annu un Roju saista noslēpums, ko Vivjenai labāk nezināt… Annas nepārtrauktā iejaukšanās sāk iznīcināt Roja un Vivjenas attiecības. Pāris nonāk izaicinājumu priekšā, kam viņiem jātiek pāri, lai paliktu kopā…

Pievilcīgi aktieri, skaistā Itālija, nevaldāmas jūtas un reibinoša kaisle romantiskajā drāmā MĪLESTĪBAS SPĒLES. Kinoteātros no 4. novembra.