Šausmu komēdija VIENTUĻĀKAIS ZĒNS PASAUĒ – ja tev nav īstu draugu, sadraudzējies ar zombijiem!

No 28. oktobra šokējošā šausmu komēdija VIENTUĻĀKAIS ZĒNS PASAULĒ tiks rādīta kinoteātros – jautrība par vientulību un labākajiem draugiem zombijiem, kad tuvumā nav neviena drauga, kas būtu cilvēks.

Olivers (Makss Hārvuds) ar savu māti dzīvo mazpilsētā. Viņš ir īsts vientuļnieks, reti pamet māju, un viņa vienīgā izklaide ir viņa mīļākais seriāls. Olivers tā varētu dzīvot, bet kādu dienu viņa māte pēkšņi nomirst, un viss sagriežas ar kājām gaisā. Sociālais darbinieks draud viņu nodot jaunas ģimenes apgādībā, ja vien viņš neatradīs jaunu ģimeni vai draugus. Un te sākas jautrība!

Olivers dara to – viņš dodas uz vietējo kapsētu un izrok… savu tēti, savu mammu, savu brāli (seksīgo varoni Tifinu no “After”), mazo māsu un pat kucēnu. Kad viņš pamostas nākamajā rītā, viņi visi laimīgi čalo un gatavo brokastis viņa mājā. Tas nekas, ka jaunā ģimene ir nedaudz ļodzīga, savādi ož, un viņu ķermeņa daļas ik pa brīdim nokrīt, it īpaši, kad tās vismazāk vajadzīgas. Kas būtu domājis, ka ar jaunajiem, sapuvušajiem draugiem ies tik jautri! Viņi ēd picu, dzer kolu, labo mašīnas un ir nevainojama ģimene. Ar viņiem Olivers iemācās dejot, smieties, nebaidīties no nekā un būt sev pašam!

Neprātīga komēdija visiem, kam patīk šausmu un smieklīgas filmas!