AFTER. LAIMĪGI MŪŽU MŪŽOS ir turpinājums visu laiku kaislīgākajam mīlasstāstam, kas drīz tiks rādīts kinoteātros!

Annas Todas adaptācija starptautiskajam bestelleram par Tesas un Hārdina vētraino mīlestību, kas ieguvis simtiem miljonu filmu fanus visā pasaulē, atgriežas uz lielā ekrāna. 9. septembrī sekos stāsta AFTER. LAIMĪGI MŪŽU MŪŽOS turpinājums. Romantiska drāma, kurā pulsē nevaldāma kaisle, seksualitāte un neslēpts erotisms visiem tiem, kas ilgojas pēc īstām sajūtām.

Tesa (Džozefīne Langforda) vairs nav naivā un paļāvīgā meitene, kuras pasauli līdz dziļumiem satrieca tikšanās ar pievilcīgo Hārdinu (Hiro Fainsu Tifinu), kurā viņa iemīlējās ar beznosacījumu mīlestību. Viņai reizi par visām reizēm jāizlemj, vai turpināt kaislīgas attiecības, kurās ir tik daudz vilšanās un neskaidrības. Hārdins ir sarežģīts vīrietis, kas nepārtraukti cīnās ar saviem iekšējiem dēmoniem, un viņa dzīvi vēl mulsinošāku padara tēvs, atklājot noslēpumus.

Sietlā Tesa cieš no briesmīga likteņa pavērsiena. Tagad viņai Hārdinu, viņa apskāvienus, padomus un atbalstu vajag vairāk nekā jebkad, bet viņš viņu atgrūž un iegrimst savās domās. Grūtākajā brīdī Tesa ir viena. Tagad viņa var paļauties tikai uz sevi un saviem vecajiem draugiem. Bet, kā viņa izlemj sākt jaunu dzīves posmu, Hārdins atkal parādās pie apvāršņa. Saprotot, cik ļoti viņš sāpinājis Tesu, puisis atgriežas ne tikai lai atvainotos, bet arī lai atklātu nelielu noslēpumu – viņš raksta grāmatu par viņu kaislīgo mīlas dēku. Hārdins atzīstas, ka Tesa viņa dzīvē ienesusi daudz gaismas, ko visa pasaule zinās viņa grāmatas dēļ.

Tesu sāpina Hārdina dīvainā un neparedzamā uzvedība… Ko darīt? Piedot? Palikt kopā? Bēgt, cik tālu vien iespējams? Aizmirst visu? Dot viņam iespēju? Kā lai tiek galā ar šo neprātīgo kaisli, kas, ieraugot Hārdinu, liek viņai jukt prātā un liek apkārtējai pasaulei pazust?