Pikantā komēdija “Kā iepriecināt sievieti” – gribat, lai mājās valdītu kārtība? Uzaiciniet striptīza dejotāju!

Iztēlojieties, ka esat ērti iekārtojusies mājās uz dīvāna un burvīgs puskails, ļoti sportisks vīrietis mūzikas ritmā slauka putekļus jūsu viesistabā! Viņš ir gatavs piepildīt ikvienu jūsu vēlmi – mazgāt grīdu, logus, tīrīt vannu un… ja vēlēsieties, pievienos papildu pakalpojumu – kaislīgu deju vai maigu seksu. Orgasms garantēts!  Viss ir iekļauts cenā. Kārdinošs piedāvājums, vai ne?

Šāda biznesa ideja ienāk prātā Džīnai (Sallija Filipsa), kad baseina apmeklējumu laikā iegūtās draudzenes  sarūpē viņai pikantu dzimšanas dienas dāvanu – striptīza dejotāju. Diemžēl šī dāvana Džīnai neiet pie sirds. Kas par striptīzu, ja pašas privātā dzīve jūk un brūk, – jau divus gadus nav intīmu attiecību ar vīru, darbā vienas vienīgas problēmas. Viņai nevajag striptīzu; lai skaistulis iztīra māju, vismaz būs kāds labums. Un viņai tiek labums! Kad priekšnieks Džīnu atlaiž, viņa uzsāk mājokļu uzkopšanas biznesu ar saukli “spodrs mājoklis un garantēts orgasms”.

Bizness aiziet griezdamies! Cik daudz vēlmju ir sievietēm! Kādai nav pa prātam steiga, jāsāk ar džinu un toniku, kādai vajadzīgs garš ievads, citai netīk pieskārieni intīmajām vietām.

Biznesam plaukstot, Džīna un menedžeris Stīvs (Ēriks Tomsons) pamana, ka klientēm gribas vairāk par mājokļa uzkopšanu un seksu… Gribas vēl lielāku baudu! Savādās šī biznesa nianses liek komandai meklēt detaļas,  kas sagādātu klientēm vēl vairāk patīkamu mirkļu. Būdama kompānijas vadītāja, Džīna mācās rūpēties par pašas laimi, neslēpt savas kvēlākās vēlmes, atrod to, kas sagādā viņai baudu, un beidzot sastop savu īsto mīlestību.

Ja jums patīk kulta filmas “Visu vai neko” un “Bridžitas Džonsas dienasgrāmata”,  šī filma domāta jums.

Vasarīgā komēdija par dziļākajām vēlmēm kinoteātros no 22. jūlija.