Kīra Naitlija aicina uz greznu apokaliptisku ballīti filmā „Klusā nakts“

No 20. maija kinoteātros skatāma komiskā drāma “Klusā nakts”, kurā pulcināts īpašs aktieru sastāvs – Kīra Naitlija, Metjū Guds, Anabella Volisa, Lilija Roza Depa un jaunā zvaigzne no „Truša Džo“ Romens Grifins Deiviss, kura tēlojums ir satriecoši reālistisks, liekot noticēt, ka dzīve ir jāsvin, kaut arī nav, kur atkāpties. Ja vairs  nekas nav maināms, nospļaujieties par visu un izpriecājieties no sirds!

Labāko draugu kompānija sabrauc Nellas (Kīra Naitlija) un Saimona (Metjū Guds) smalkajā ārpilsētas villā, lai svinētu Ziemassvētkus… vienkārša iemesla dēļ pēdējoreiz. Zemi pamazām ieskauj cilvēcei katastrofāls indīgu gāzu mākonis. Rīt tas apņems visu planētu. Tuvojas pasaules gals, nav cerības izdzīvot.

Labākajiem draugiem vēl atlicis laiks līdz rītam, un tas ir jāpavada tā kā vēl nekad! Lai pēdējā nakts paietu ideāli, tā ir jāsvin ar plašu vērienu un noteikti viss jāsabojā, jāsāk izskaidroties, kurš kuru mīl, kurš nīst, jānožēlo grēki, jāatklāj noslēpumi, slepus jāskūpstās un līdz asarām jāraud vai jāsmejas… Cik daudz gan var uzzināt par tiem, ar kuriem kopā pavadītas neskaitāmas jautrības pilnas stundas, kad šampanietis plūdis straumēm!  Visam jābūt kolosāli – gardi, jautri un stilīgi! Spēcīgas emocijas ir nodrošinātas – kad nāve uzglūn, var atļauties daudz ko.

“Klusā nakts” ar asprātīgiem dialogiem un kolorītu personāžu ieraus spraigu un negaidītu notikumu virpulī,  mazliet šokēs, nedaudz skumdinās, brīžiem liks pasmieties. Filmas beigās  raisīsies emocijas un paši pretrunīgākie pārdzīvojumi.