Šausmu trilleris „Bunkura spēle“ – vāji nervi neizturēs

Alkstat asu izjūtu? No 25. marta kinoteātros izjutīsiet to, ko bail pat iztēloties. Šausmu trilleris „Bunkura spēle“ ievedīs jūs neiedomājamā, nejēdzīgā realitātes spēlē ar vienu vienīgu noteikumu: bēdz vai mirsti.

Vairākas grupas asu izjūtu alkstošu pusaudžu ļaujas kārdinājumam spēlēt arvien populārāko spēli, kuru lomu spēļu entuziasts Gregs organizē bijušajā nacistu patvertnē. Visiem ir kopīgs mērķis – izpriecāties kopā ar draugiem un iesaistīties tādā piedzīvojumā, ka „jumts aizbrauc“.

Pārģērbušos spēlētājus Gregs aizved uz pamestu bunkuru Romas pievārtē, par kuru klīst baisas leģendas. Senās Romas laikā šeit bijis pazemes valstības dieva Sorāna templis, Otrā pasaules kara laikā šī vieta slacīta izdzīvojušo asinīm. Lieliski sagatavotās spēles atmosfēra atgādina kara gadus, noteikumi ir vienkārši: visi spēles dalībnieki bunkurā kļūst par Ceturto reihu, kas veic nežēlīgus ģenētiskus eksperimentus ar cilvēkiem.

Durvis aizveras, sākas vakara „šovs“ un neticami, spēles noteikumos neparedzēti notikumi. Kad Gregs noslēpumaini pazūd, pārējie dalībnieki cits pēc cita mirst. Jautrība pamazām pārvēršas par asinis stindzinošu murgu bez cerības uz glābiņu. Drīz izdzīvojušie apjauš baiso īstenību – šī nav spēle, šī elle ir šausmīga realitāte, viņi ir ieslodzītie, ar kuriem tiek veikti cilvēces vēsturē briesmīgākie eksperimenti. Dalībnieki saskaras ar piepeši atdzimušu senu ļaunumu. Taču cerība izdzīvot arvien mirst pēdējā, viņiem ir par katru cenu jāatrod izeja no bunkura…

Asiņaina spēle, psihopātiski eksperimenti ar cilvēkiem un izmisīga cīņa par dzīvību kinoteātros no 25. marta.