Vai sen esat raudājuši kinoteātrī? Aizkustinošais stāsts par vilcēnu un lauvēnu saviļņos ikvienu!

Pēc visā pasaulē atzinību guvušās filmas „Mia un baltā lauva“ režisors Žils de Metrs 22. oktobrī atgriežas kinoteātros ar  jaunu sirdi plosošu kinodarbu „Vilks un lauva“ – neparastu, skaistu stāstu par cilvēka un dzīvnieka draudzību.

Mūzikas skolas studente Alma (Mollija Kunca) nebija paredzējusi, ka atgriešanās dzimtenē pēc vectēva nāves tik krasi mainīs viņas dzīvi. Nez no kurienes uzradusies vectēva draudzene baltā vilcene atved savu mazuli, atstāj viņu viesistabā zem galda un pati nozūd. Netālu avarē lidmašīna, un meitene tās atlūzās atrod brīnumainā kārtā izdzīvojušu lauvēnu. Mazuļi sāk dzīvot kopā, un Alma kļūst par viņu audžumammu. Negaidītā atbildības nasta izsit meiteni no sliedēm, tomēr viņa stingri apņemas uzaudzināt abus mazuļus.

Drīz vien amizanto trijotni jau saista īpaša saikne. Katru vakaru Alma saviem mīluļiem spēlē klavieres, viņi kopā dodas pastaigās pa neticami skaisto salu. Idillei nav lemts turpināties ilgi… Uzzinājuši, ka Alma devusi patvērumu savvaļas dzīvniekiem, dabas aizstāvji nolemj šķirt trijotni. Lauvēnam ir vieta zooloģiskajā dārzā, vilcēnu viņi aizved sev līdzi. Sākas īstie piedzīvojumi… Vilcēns ir paaudzies, un viņam izdodas izkļūt brīvībā. Viņš ir gatavs atrast savu draugu lauvēnu un kopā ar viņu doties pie Almas, kura ilgojas pēc viņiem.

Neparasti aizkustinošais stāsts visai ģimenei vedīs līdzi neaizmirstamā piedzīvojumā – elpai aizraujoties, vērosim lauvēna un vilcēna dzīvi, jūsmosim par dabas skaistumu, cilvēka un dzīvnieka draudzību un, sirdij trīcot,  cerēsim, ka mazuļi atradīs viens otru un laimīgi atgriezīsies mājās.