AFTER. PĒC KRITIENA. Kinoteātros atgriežas gada karstākā filma!

10. septembrī uz lielajiem  ekrāniem sāk demonstrēt  ilgi gaidīto, miljoniem pasaules skatītāju iecienīto  filmas AFTER turpinājumu – nevaldāmas jūtas, bezgalīga mīlestība un erotika.

Tesa (Džozefīne Lengforda) ir gatava jaunam dzīves posmam. Spožais prestižas koledžas diploms paver jaunas iespējas. Meitene atrod sapņu darbu starptautiskā kompānijā. Viņas nodoms pārcelties uz Sietlu  nemaz neiepriecina Hārdinu (Hiro Fainss-Tifins). Viņa neapmierinātība, pārmetumi un mūžīgā greizsirdība sāpīgi ievaino Tesu un rada bažas. Vai ir vērts visu likt uz kārts un upurēt daudzsološu karjeru? Varbūt labāk būtu šķirties no Hārdina? Taču kā lai aizmirst  kopā pavadītās naktis un kaislīgos skūpstus, viņa ciešos vīrieša apskāvienus un tuvību, kas dara traku?

Tesas plānus izjauc viņas dzīvē uzradies 10 gadu neredzētais tēvs un atklātie Hārdina ģimenes noslēpumi…

Pasaules bestsellera trešajā daļā filmējušies daudzi jauni, skaisti aktieri, tajā ir papilnam sarežģītu situāciju, kas prasa izvēli, un nevaldāmas kaisles, kas sagrauj itin visu! Aizraujošais stāsts liks pārliecināties par to, ka attiecības ir ne vien sarežģītas, bet arī pašas skaistākās, to dēļ ir vērts papūlēties, lai tur vai kas.