Raiens Reinoldss, Semjuels L. Džeksons un Selma Hajeka dzirkstošajā komēdijā „Killera sievas miesassargs“

Ir īstais laiks atslābināties un no sirds izsmieties. No 23. jūlija kinoteātros – īsta kinobumba! Pēc četru gadu pārtraukuma uz lielajiem ekrāniem – slavenās komēdijas „Killera miesassargs“ turpinājums.  Skatītājus gaida īsts Holivudas zvaigžņu šovs – Semjuels L. Džeksons, Raiens Reinoldss, Selma Hajeka, Antonio Banderass un Morgans Frīmens.

Pirmās filmas panākumi iedvesmojuši tās veidotājus vēl  iespaidīgākam skatāmgabalam, ko nācies gaidīt veselus četrus gadus. Šoreiz darbība notiek saulainajā Itālijā; tās šaurajās ieliņās iet vaļā īsta kauja ar cīniņiem un sprādzieniem, un skatītāji saņem to, pēc kā nākuši, – adrenalīna lādiņu  un brīnišķīgas emocijas.

„Komēdijas un spriedzes filmas elementi lieliski mijiedarbojas, un ķīmiskā reakcija noritēs diezgan ilgi. Sprādzieni, apšaudes, dzīšanās pakaļ automobiļiem, kautiņi, asprātīgi dialogi ir lielā skaitā. Šīs filmas dēļ „jumts aizbrauks“ pat tiem, kuri ir šo to redzējuši,“ saka filmas režisors Patrks Hjūss.

Režisoram piekrīt arī Semjuels L. Džeksons, kas tēlo vienu no galvenajām lomām: „Esmu ārkārtīgi apmierināts ar visu to, kas sanācis, filmu uzņemot. Mēs ar kolēģiem itin kā iekāpām savos ratos un darījām to, ko protam vislabāk. Šī filma ir īsta bumba – notiek gan nopietnas lietas, gan amizanti negadījumi, ko skatītāji pratīs novērtēt.

Filmā ir papilnam kaskadieru triku, kas liek asinīm dzīslās sastingt; to izpildīšana tehniski bija īsts izaicinājums. Īpaši sarežģītas bija ainas, kurās nācās attīstīt neprātīgu automobiļa vai laivas ātrumu. „Nācās ne reizi vien slīdēt pa mitru segumu un pat atsisties pret ēku sienām. Par laimi, neviens nav cietis,“ režisors stāstījis. Skatītājiem atmiņā paliks aina uz ūdens, kurā Raiena Reinoldsa, Semjula L. Džeksona un Selmas Hajekas varoņi tiksies ar Antonio Banderasa, mafijas bosa, varoni un ar viņam padotajiem. Pilnīgs juceklis, atklāta uguns, sprādzieni, traka spriedze – tas viss atstās neaizmirstamu iespaidu.

Uzņemot sarežģītus trikus, kaskadieru palīdzība bija nepieciešama tikai izņēmuma gadījumos. Lielāko daļu bīstamo elementu izpildīja aktieri. “Filmā ir papilnam ainu ar kautiņiem, kaujas ieročiem un dunčiem. Raiens Reinoldss ir apguvis cīņas mākslu, tāpēc lieliski tika galā ar visiem uzdevumiem. Tas pats ir sakāms par Selmu Hajeku – viņa ir īsts jautrības un profesionālisma kamols, strādāt kopā ar viņu ir forši,” teicis režisors.

Pienācis laiks jaunam triecienuzbrukumam kinoteātros no 23. jūlija!