Kinoteātros satriecoša visromantiskākās filmas “After. Pēc mūsu strīda” pirmizrāde

Stāsts, kura sākums pirms sešiem gadiem ierakstīts mobilajā telefonā, pašlaik visas pasaules kinoteātros pulcē milzum daudz pielūdzēju. Pagājušajā nedēļā notika ambiciozs romantiskās drāmas „After. Pēc mūsu strīda“ starts, kas sola filmai vietu pašu populārāko filmu topā.

Ilgi gaidītā filmas otrā daļa 3. septembrī Itālijas, Spānijas, Portugāles, Vācijas un Lielbritānijas kinoteātros pulcēja milzum daudz piekritēju. Spānijā filmas pirmizrāde ir viena no gada sekmīgākajām pirmizrādēm, ienākumi par 16 procentiem lielāki nekā Kristofera Nolana slavenajam trillerim „Tenet. Laiks iztek“.

24 gadus vecās amerikāņu rakstnieces Annas Todas  romantiskais stāsts sākumā bija pieejams sociālā tīkla vietnē „Wattpad“ un drīz vien kļuva par literatūras sensāciju. Jaunieši visā pasaulē vērīgi sekoja sižetam, līdz kādudien milzīgu ievērību guvusī grāmata pārceļoja uz kinoekrānu.

“Grūti pateikt, kā tas sanācis. Varbūt tāpēc, ka man  ļoti patīk rakstīt. Man bija sapnis, es gribēju, lai mani sadzird. Tagad šis sapnis ir piepildījies ar uzviju,“ saka A. Toda. Viņas pielūdzēji pasaulē skaitāmi miljonos, un otrajā filmas daļā viņa debitējusi kā scenārija autore.

Filmas otrajā daļā turpinās stāsts par Tesu (Džozefīne Lengforda) un Hārdinu (Hiro Fainss-Tifins) pēc viņu šķiršanās. Kaut arī pāris izlēmis šķirties, jaunieši pievelk viens otru kā magnēts. Pārkāpjot vispārpieņemtās normas, par spīti šķēršļiem un jaunajām attiecībām viņi alkst atkal būt kopā.

Mīlas kaisles pilno romantisko stāstu „After. Pēc mūsu strīda“ Latvijā varēs noskatīties jau no 11. septembra.