Fantāzijas piedzīvojumu filma “Kosmobols”: spēle, kurā izšķiras pasaules liktenis

2070. gads. Uz Zemes notiek globālas klimata metamorfozes, krasi mainot visas cilvēces dzīvesveidu. Eiropā un Āzijā valda tropisks karstums, visu Ziemeļameriku un Dienvidameriku klāj bieza ledus kārta.  Pilsētas vairs ne pazīt. Neticamo pārmaiņu cēlonis ir nerimstoši galaktiku kari, kuros sagrauts Zemes pavadonis Mēness.

Globālās, prātam neaptveramās pārmaiņas ietekmējušas cilvēku mentalitāti. Viņi dzīvo bez elektrības, vairs neinteresējas par tehnoloģijām, ekonomika neattīstās. Visi skatieni ir pievērsti debesīm, kurās neiedomājami lielā stadionā rit visā galaktikā pati populārākā spēle kosmobols – sporta un galaktiku kauju mistrojums. Sacenšas tikai paši spēcīgākie sportisti. Kad spēle sākas, šķiet, zeme pārstāj griezties. Aizturējuši elpu, visi skatās spēli, kurā nepieciešams neprātīgs ātrums. Spēcīgie galaktikas atlēti spēj kā dievi skatītājiem mainīt planētas nākotni.

Jauneklis Antons  (Jevgeņijs Romancovs) kosmobolu salīdzina ar pasauli bez prāta. Bezpajumtniekam daudz svarīgāk ir atrast darbu un beidzot sākt normālu dzīvi. Taču negaidītā tikšanās ar kosmobola treneriem Antona dzīvi apgriež ar kājām gaisā. Izrādās, ka Antons ir apveltīts ne vien ar nepieciešamajām dotībām, bet arī ar pārdabiskām spējām, kas ir būtiskas, lai uzvarētu šajā spēlē. Kad mostas jūtas pret meiteni, spēlei jāvelta visi spēki. Puisim nav ne jausmas, ka visas pasaules nākotne nu ir viņa rokās…

No 4. septembra kinoteātros aizraujoša piedzīvojumu filma fantastikas cienītājiem ar satriecošiem efektiem “Kosmobols”.