Kinoteātros – apbrīnojams mīlas stāsts “Ledus 2”

No 21. februāra skatītājus kinoteātros gaida dramatisks mīlas stāsts ar izmisīgiem centieniem, ziedošanos, smiekliem un gribasspēka apliecinājumiem “Ledus 2”. Acumirklī milzu popularitāti iekarojušajā filmas turpinājumā redzēsim slavenās kinozvaigznes Aleksandru Petrovu un Aglaju Tarasovu.

“Šīs filmas ideja brieda ilgi. Gribējās uzņemt stāsta turpinājumu tā, lai piesaistītu tos skatītājus, kuri nav redzējuši pirmo filmu. Tad radās doma pārveidot tradicionālo mīlas stāstu. Īpašu uzmanību pievērsām negaidītiem sižeta pavērsieniem un varoņu salauztajam liktenim. Sākumā sižeta risinājumi izbiedēja radošo grupu, bet vēlāk iepatikās,” stāstīja scenārija autors Andrejs Zolotarjovs.

Uzzinājusi, kā mainīsies filmas “Ledus 2” sižets,  Aglaja Tarasova izpļāpājās, ka šāds radošais risinājums viņu šokējis. “Es ļoti gaidīju šī projekta turpinājumu. Uzzinājusi par krasajiem pavērsieniem varoņu dzīvesstāstos, nodomāju, ka tas ir joks. Vēlāk es sapratu, ka tas ir lielisks risinājums, jo skatītājiem nepieciešamas emocijas, pārdzīvojumi un satricinājumi, bet skatīties parastu mīlas stāstu nav tik interesanti,” aktrise dalījusies pārdomās.

Galvenās lomas tēlotājs A. Petrovs atzīst, ka režijas un scenārija risinājumi dod spēcīgu emocionālu lādiņu. “Tas ir šokējošs kinodarbs, pilns jaudīgas enerģijas, kaut gan pats galvenais ir vēstījums par jaunu vīrieti, kurš visiem spēkiem cenšas kļūt savai meitai par vislabāko tēti.”

Filmas sižets vēstīs par daiļslidošanas čempiones Nadeždas un harismātiskā hokejista Sašas dzīvi pēc kāzām. Viņu mājas ir pilnas bērniņa piedzimšanas gaidu, smieklu un joku. Jaunā ģimene izturējusi likteņa pārbaudījumus, drīzumā jāpiepildās visiem tās sapņiem. Mediķu verdikts ir tāds, ka Nadjai zūd pamats zem kājām. Nopietnas traumas sekas apdraud Nadjas un viņas bērna dzīvību. Mērķtiecīgajai čempionei, kura visu mūžu stājusies pretī grūtībām un sekmīgi tās pārvarējusi, tas nav fatāls spriedums. Lai tur vai kas, viņa nolemj kļūt par mammu. Par šo lēmumu ir jāmaksā neiedomājami augsta cena.