Svētku priekšvakarā kinoteātros startē komēdija “Jaungada remonts”

No 22. novembra esiet gatavi krietnai nevaldāmu smieklu devai – kinoteātros demonstrēs kulta filmas “ Jaunas Eglītes“ autoru jauno darbu  – komēdiju „Jaungada remonts“.

Pie šīs komēdijas režijas stūres stājies viens no filmas „Jaunās eglītes“ scenāristiem – Arturs Pinhasovs. Režisors teicis, ka filmas nosaukums nav radies nejauši. „Remonts“ simbolizē pārmaiņas uz labu. Daudzi no mums Jaungada priekšvakarā solās nākamgad mainīties –  kļūt labāki,  vairāk laika veltīt sportam un sastapt īstu mīlestību. Šādā gaisotnē dzīvo arī filmas varoņi,” – saka Arturs Pinhasovs.

Zoja Berbera, kas redzama vienā no galvenajām lomām, teic, ka filmas stāsts ir patiešām sirsnīgs un vienkāršs. „Šī vieglā komēdija domāta tiem, kuri ilgojas pēc parasta humora un jokainiem dialogiem. Nevēlos salīdzināt, bet šī filma mazliet atgādina vecās labās filmas, kurās cilvēki kontaktē viegli un bezrūpīgi,“ – aktrise stāstījusi.

Filma vēstīs par vientuļu sievieti Margaritu, kas Vecgada vakarā apņēmusies pabeigt dzīvoklī sākto remontu. Tas nemaz nav viegli – svētku priekšvakarā grūti atrast labu meistaru, bet izveicīgā Margarita neļaujas izmisumam.

Pilsēta ir liela, noteikti atradīsies meistars, kurš visu savedīs kārtībā. Palīdzības meklējumos viņa nejauši nosūta pa īsziņai katrai kontaktpersonai savā telefonā. Īsziņas saņem arī seni Margaritas pielūdzēji, kuri reiz visā nopietnībā pretendējuši uz viņas sirdi, bet nav sasnieguši mērķi. Senajiem kavalieriem šis lūgums ir kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Ir Jaungads! Varbūt cerība vēl nav zudusi. Un, lūk, pie Margaritas durvīm jau ir politiķis, skolotājs un šefpavārs, visi trīs piedāvājas palīdzēt. Sākas vēl lielāks juceklis, kad pie durvīm pieklauvē… jaunais Margo draugs – melnādains puisis, kuru apsviedīgā meitene iepazinusi internetā.