Trilleris “Varonis”: Austriju un Vāciju uzņemšanas grupa atveidoja Rīgā

No 4. oktobra kinoteātros būs skatāms aizraujošs trilleris “Varonis”. Filmas veidotāji uzaicināja latviešu aktierus pievienoties uzņemšanas grupai un Eiropas valstis – Austriju un Vāciju – atveidoja Rīgā.

2018. gada pavasarī Rīgas iedzīvotāji un viesi varēja vērot neparastu ainu. Vecrīgā bija daudz kameru, skrienošu aktieru un rekvizīta – trillera filmēšanai. Filma „Varonis“, kuras scenārija autors ir Nikolajs Kuļikovs („Ekipāža“, „Virzība augšup“), ir pabeigta un gatava pirmizrādei Latvijas kinoteātros.

Latvijas skatītājiem būs interesanti vērot pazīstamas vietas – Vecrīgas ieliņas. Paši vērīgākie saskatīs, ka dažas ainas uzņemtas uz „Rietuma bankas“ jumta.

Kopā ar kinozvaigznēm Aleksandru Petrovu, Vladimiru Maškovu, Svetlanu Hodženkovu epizodiskā lomā būs redzams latviešu aktieris Dainis Grūbe.

“Skatīties šo filmu tiešām būs interesanti. Elpu aizraujošs sižets, profesionāla aktieru spēle, jaunākās tehnoloģijas – tas viss saistīs skatītāju uzmanību no pašas pirmās minūtes,“ teicis filmas režisors Karens Oganesjans.

Filma ir stāsts par bijušo speciālo aģentu Andreju (Aleksandrs Petrovs), kurš pēc eksperimentāla izlūku gatavošanas projekta beigām pārceļas uz Eiropu. Piepeši piezvana tēvs (Vladimirs Maškovs), kas uzskatīts par mirušu, un Andrejam jāpamet mierīgā dzīve un jābēg, jo katrs mirklis var maksāt dzīvību.