Esiet gatavi vērot spraigu darbību. Leģendārais Rembo ir atgriezies

“Gadi ir tikai skaitļi, nekas vairāk,” par sevi stāsta cīņas filmu leģenda Silvestrs Stallone. Par spīti solīdajam 72 gadu vecumam Holivudas zvaigzne 20. septembrī atgriežas uz lielā ekrāna ilgi gaidītajā piektajā Rembo izlaidumā “Rembo. Pēdējās asinis”.

2009. gadā Stallone pavēstīja žurnālam “Empire”, ka skatītāji diez vai redzēs piekto Rembo filmu, taču viņa pareģojumam nebija lemts piepildīties. Pēc 10 gadiem leģendārā spriedzes filmas zvaigzne augšāmcēlusi Džonu Rembo vēl vienai cīņai.

Vjetnamas kara veterānam Dž. Rembo ir daudzu gadu karošanas pieredze, no viņa rokas bojā gājuši vismaz trīssimt cilvēki. Filmas franšīzes cienītāji viņa “melnajā sarakstā” iekļāvuši 504 mirušos. Jaunajā filmā leģendārais karavīrs atkal ir bruņojies ar dunčiem, bultām, šaujamieročiem, viņa rokas ir tikpat stipras, atkal sēj nāvi.

72 gadus vecā Holivudas zvaigzne atzinies, ka nebija viegli sagatavoties kārtējai Rembo filmai,  un neviļus izpaudis, cik dārgi maksājusi fiziskā sagatavošanās. “Gatavošanās lomai prasīja daudz spēka.  Es veselu gadu stundu pavadīju sporta zālē, lai sagatavotos lomai, kā pienākas.  Tiesa, neiztiku bez traumām, bet tagad viss ir kārtībā,” Stallone teicis.

Atbildēdams par sesto Rembo sērijas filmu, aktieris neizslēdz šādu iespēju un atzīstas, ka šī loma viņam daudz nozīmē, tāpēc nezina, kas nākotnē gaidāms.