Holivudas zvaigznes Džerards Batlers un Morgans Frīmens triloģijas “Eņģeļa krišana” pēdējā filmā

Pēc ārkārtīgi veiksmīgajām filmām „Olimpa krišana“ un „Londonas krišana“  Holivudas zvaigznes Morgans Frīmens un Džerards Batlers 30. augustā būs redzami galvenajos kinoteātros triloģijas „Eņģeļa krišana“ trešajā daļā. Visi speciālo efektu un katastrofu cienītāji aicināti uz filmas pirmizrādi.

Lai gan “Krišanas” pirmās filmas guva lielu atzinību, filmas “Eņģeļa krišana” zvaigzne un producents Džerards Batlers atzinis, ka izjutis nepieciešamību atainot filmas ideju citā rakursā. “Mēs varējām iet vieglāko ceļu un uzņemt filmu par vēl kādas ēkas vai pilsētas sagrābšanu, taču šoreiz gribējās radīt citu sižetu,” aktieris teicis. Scenārija ideju meklējumos Dž. Batlers un režisors Riks Romens Vo bija izlēmuši izvēlēties bēgļu tēmu.

Dž. Batlers slepenā dienesta aģenta Maika Beninga lomā nonāk viņā barikāžu pusē – tiek turēts aizdomās par mēģinājumu sarīkot atentātu pret Savienoto Valstu prezidentu. Benings ir spiests bēgt no bijušajiem kolēģiem un pierādīt, ka nav vainīgs, lai noskaidrotu, kas un kāpēc centies nonāvēt visaugstāko valsts amatpersonu. „Šis ir stāsts par to pašu savam pienākumam uzticīgo cilvēku, bet, lai atklātu patiesību, šoreiz jādodas daudz sarežģītākā un grūtākā ceļojumā,“ Batlers teicis prezentācijā. Sagatavošanās periodā aktierim bijis interesanti pētīt varoņu tēlus, cenšoties padarīt raksturus ticamus.

Starp citu, filmas ražošana tika pārtraukta uz trim mēnešiem, lai galvenā zvaigzne Dž. Batlers atgūtu formu pēc motocikla avārijas. “Mans varonis Maiks tāpat kā es ir izcietis daudz sāpju, tāpēc man nebija grūti atkal iemiesot filmā šo lomu,” atzinusies Holivudas zvaigzne.

Asa sižeta filmas ar speciālajiem efektiem “Eņģeļa krišana” pirmizrāde jau šo piektdien, 30. augustā.