Pazīstami latviešu aktieri aizlienējuši savas balsis animācijas filmai “Pūkainā spiedze”

„Oskara“ laureāti Kristofs un Volfgangs Lauenšteini atgriežas animācijas pasaulē. 17. maijā uz Latvijas kinoteātru lielajiem ekrāniem  startē pats jaunākais animācijas stāsts mazajiem skatītājiem “Pūkainā spiedze”. Filmas jaukie varoņi runās pašu pazīstamāko latviešu aktieru balsīs, un amizantie piedzīvojumi liks mazajiem skatītājiem skaļi smieties.

Galveno lomu – detektīvu cienītāju kaķenīti Mārniju – ieskaņojusi latviešu aktrise Zane Aļļēna. Viņas varone ir izlutinātā, ļoti ziņkārīgā mājas kaķenīte Mārnija, kas pasauli pazīst tikai pēc televīzijas raidījumiem. Pavisam nejauši Mārnijas sapnis piepildās – viņa ne vien kļūst par īstu detektīvi un atrod jaunus draugus, bet arī top drošāka un pašpaļāvīgāka.

Gaiļa Egberta, kurš nepanes stresu, loma tikusi latviešu aktierim Edgaram Liporam. Gailis bijis spiests bēgt no savas sētas, lai nenonāktu verdošā katlā. Egberts nav gailis, no kura vāra zupu!

Vienmēr mazliet niknais un bailīgais suns Elviss lieliski vada  traktoru, mašīnu un pat lidmašīnu un izrādās varen labs palīgs piņķerīgās pazudušo gleznu lietas atrisināšanā. Šī loma ideāli piestāv Leļļu teātra aktierim Jānim Kirmuškam.

Animācijas filmā ”Pūkainā spiedze” dzirdēsim Dailes teātra aktiera Ginta Grāveļa  balsi. Tajā runā ēzelis Antons, kura mūža sapnis ir kļūt par īstu cirka mākslinieku.

Dublējot filmu latviešu valodā, aktieri veikuši izcilu darbu un apveltījuši varoņus ar latviešu īpašībām. Nelaidiet garām iespēju dzirdēt viņu balsis Latvijas kinoteātros jau no 17. maija.