Amizanta piedzīvojumu komēdija “Tver mirkli”

12. aprīlī kinoteātros sāks demonstrēt komēdiju „Tver mirkli“ – pilnu jaunības aizrautības un optimisma, kura pietiks visam pavasarim.

Rita (Jūlija Topoļņicka) nupat beigusi skolu. Ilgi nav spējusi izvēlēties profesiju, tāpēc nav paguvusi iestāties nevienā augstskolā. Lai nezaudētu gadu, darbīgā meitene nolemj kādu laiku vadīt kāzas un citus pasākumus. Gandrīz vai ik dienu viņa dejo, dzied un izklaidē jaunos pārus un daudzos viesus.  Šāda dzīve ir skaista, bet ne Ritai, jo mazā pilsētiņā sapņi ir mazi, bet viņai vajadzīga visa pasaule – viņa zina, ka reiz kļūs par īstu aktrisi! Viņai jādodas uz lielpilsētu, kur aktiera meistarību māca paši labākie speciālisti. Viņa nevelk garumā, sakravā mantas, aizslēdz durvis un droši dodas pretī savam sapnim. Taču lielpilsēta un teātra skola negaida atplestām rokām. Viņu negaida arī tante Juļa (Jūlija Sulesa), iestājeksāmeni drīzāk ir liels pazemojums, par mācībām tur nav ne runas.

Ritai zūd pamats zem kājām, bet tikai uz mirkli. Viņa negrasās atgriezties pagātnē un grimt skumjās, dziļi ievelk elpu un uzņemas pārsteidzošu darbu. Knapi spēdama savilkt galus kopā, viņa uzstājas bērnu svētkos, tēlo visdīvainākajās izrādēs un filmējas reklāmai. Viņu gaida daudzi grūti pārbaudījumi, kuri izvēršas ļoti smieklīgās situācijās.