Vakariņas bez noslēpumiem komēdijā „Skaļie sakari“

Viņi ir tavi labākie draugi! Kopā ar viņiem tu vari būt savā ādā, nav jāizliekas, viņi pieņem tevi tādu, kāds esi, vienmēr atbalsta un patiešām palīdz. Tu pazīsti viņus tik ilgi, ka vairs neatminies, kad pirmoreiz satiki, un kopā pavadītajos vakaros vai pat naktīs ir tik interesanti! Jūs tik daudz esat kopā piedzīvojuši, pazīstat cits citu tik labi, ka, šķiet, varat visu stāstīt, jūs sapratīs, bet…

Viss būtu labi, ja atklātības spēlē neiesaistītos septiņi seni, labi draugi – trīs laulāti pāri un viens vecpuisis, visi viegli iereibuši, vakariņās dzerdami vīnu. Spēles noteikumi ir vienkārši – ja kāds piezvana, jāuzliek skaļrunis, īsziņas skaļi jānolasa. Šķiet, tas ir viegli, ja vien nebūtu tik… grūti. Izrādās, pie vakariņu galda neviens nav bez vainas. Noslēpumi nāk gaismā cits pēc cita, rodas daudz kuriozu un neērtu situāciju, skan smiekli.

Kulta komēdijas “Es tievēju” režisors Aleksejs Nužnijs atgriežas kino ar jaunu komēdiju “Skaļie sakari”. Burvīgās 2016. gada itāliešu komēdijas “Perfetti Sconosciuti”  (“Pilnīgi svešinieki”) līdziniece atgādina, ka ikvienam ir trīs dzīves – sabiedriskā, privātā un tā, kurā ir lieli un mazi noslēpumi, kas izraisa neparastu apkārtējo reakciju.

Komēdija ar pikantu piegaršu kinoteātros no 22. marta.