Vai atriebība var būt jautra?

Sievietes, kuras kaut reizi izjutušas neuzticību, zina, ko tā nozīmē. Jā, tas ir spēcīgs sitiens “zem jostasvietas”. Šādā brīdī šķiet, ka zeme pazūd zem kājām, gribas norobežoties no visas pasaules, klusu raudāt spilvenā vai arī tam stulbenim, aunam, ērzelim iebliezt tā, lai viņš visu mūžu atcerētos šo triecienu.

Nikna sieviete ir atriebīga. Padoms vīriešiem, kuri slepus sper sānsoļus, – varbūt jūs, godātie, par zemu vērtējat savu sievu vai draudzeni, varbūt viņa nav pelēka pele, viņa ir plēsīga pantera, kad aizvinojat viņu un, izkāpuši no mīļākās gultas, vienā mierā atgriežaties mājās.

Lūk, daži piemēri, cik radoša atriebībā var būt sieviete, kura ģimenē  lolojusi neuzticīgu vīrieti.

Lai visi kaimiņi zinaKādas Amerikas pilsētas iedzīvotāja bija tik nikna uz savu vīru, ka, uzzinājusi par viņa sānsoli, visā kvartālā izlīmēja plakātus ar uzrakstu: “Ja viņa gultā ir tik laba, paliec tur. Es mājai nomainīju slēdzenes, tavas atslēgas izmetu.”

Izdaiļo laulātā drauga mašīnu Uzzinājusi par vīra sānsoļiem, dziļi vīlusies sieva, ilgi nedomādama, lika lietā zīmētājas talantu.  Viņa  ne vien uz mīļotā superdārgās mašīnas ar baloniņa krāsu uzrakstīja, ko par viņu domā, bet arī draiski padarbojās ar nazi – pārdūra visas četras riepas.

Ievieto laikrakstā sludinājumuSludinājums laikrakstā nav peļams, ja vēlies, lai par mīļotā neuzticību uzzinātu visa pilsēta vai visa valsts. Tikai dažus eiro maksā šie vārdi visvairāk lasītajā valsts ikdienas laikrakstā: “Apsveicu tevi, dārgais, tavam un XX bērnam pasaulē nākot. Ceru, ka jūsu kopdzīve būs ilga un laimīga. Nevēlos kaitēt ģimenes laimei. Tava sieva.”

Esi radošaMazliet fantāzijas, un atriebība kļūs vēl jautrāka! Ja ideju trūkst, aicinām noskatīties komēdiju “Mīļākās” – kinoteātros no 8. marta.