Jaungada komēdijas “Eglītes. Fināls” varoņi atvadās

Jaungada komēdijas „Eglītes“ septītā daļa būs pēdējā – to presē vēsta filmas veidotāji. 2010. gadā sāktā ģimenes komēdija Latvijā nonāks 28. decembrī un šogad beigsies. Autori sola, ka tā būs tik aizkustinoša un brīnumaina kā neviena no iepriekšējām daļām – pati labākā.

Filmas „Eglītes. Fināls“ varoņi atvadās no skatītājiem. Filmā būs pieci Jaungada stāsti. Nešķiramie draugi Borja (Ivans Urgants) un Žeņa (Sergejs Svetlakovs) atkal gandrīz šķirsies, jo Žeņa grasās atgriezties Jakutskā.  Tūkstošgadnieks Andrejs (Daniils Vahruševs) palīdzēs savam brutālajam patēvam Jurijam (Dmitrijs Nagijevs) lūgt pusaudža mātes roku un sirdi. Pirmo “Eglīšu” varoņi slēpotājs Griša (Aleksandrs Domogarovs) un snovbordists Dima (Aleksandrs Golovins) kādas skaistules smaida dēļ apgriezīs visu pilsētu ar kājām gaisā.

Parasta Voroņežas meitene Irina (Jekaterina Agejeva) dzīsies pakaļ savai laimei – galvaspilsētas aktierim. Viņai palīdzēs simpātisks jaunietis Saša – iznāks īsts mīlas trīsstūris. Sniegbaltītei pirms gada piedzima meitiņa. Tagad viņa brauks glābt vientuļo, ļoti īgno vectēvu – kurš gan Jaungada naktī lai uzlabo omu, ja ne Sniegbaltīte? Kā jauno gadu sagaidīsi, tā to arī pavadīsi!

Pēc tradīcijas visus stāstus kopā savij harismātiskā Konstantīna Habenska aizkadra balss, bez kuras svētku noskaņojums vairs nav iedomājams.

„Eglītes. Fināls“ Latvijas kinoteātros jau no 28. decembra.