Populārais Krievijas aktieris Daņila Kozlovskis iemēģina huligāna lomu jaunajā filmā “Rajonā”

Jau šonedēļ Latvijas kinoteātros būs skatāma spēcīgā drāma “Rajonā” ar Daņilu Kozlovski – vienu no visspilgtākajiem krievu jaunās paaudzes aktieriem – vienā no galvenajām lomām. Liktenis apveltījis aktieri ar īpašām dotībām – viņš labi spēlē saksofonu un klavieres, kopš bērnības dejo un dzied. Ar mīlestību ir vienkārši: skaistules viņam blakus bieži mainās. Sasodīts, kura sieviete gan spētu viņu atraidīt? Viņa pirmā sieva bija poliete Uršula Malka. Sekoja romantiskas attiecības ar Jeļizavetu Bojarsku, Annu Čipovsku, Jūliju Sņigirju, Holivudas zvaigzni Zoju Doiču un Olgu Zujevu, tagadējo draudzeni. Kozlovskis kopā ar pašu Kīru Naitliju ir Chanel Coco Mademoiselle reklāmas seja. 33 gadus vecais aktieris ir pazīstams ne vien savā valstī, bet arī aiz tās robežām. Ne reizi vien viņš strādājis starptautiskos projektos – “Vampīru akadēmija” (angl. „Vampires Academy “) un “Hardcore: Brutālais Henrijs” (angl. „Hardcore Henry“). Taču, lai kur pasaulē karjeras ceļš viņu aizvestu, dzimtenē viņš sasniedzis vislielākās virsotnes.

Viņam ir, ar ko lepoties. Viņš ir vienīgais aktieris Krievijas kino vēsturē, kurš tēlojos galveno lomu trīs  miljarda rubļu barjeru pārvarējušās filmās. Tā ir reālos faktos balstītā sporta drāma “Leģenda Nr. 17”,  elpu aizraujošā katastrofu filma “Ekipāža” un vēsturiskais eposs “Vikings”.

Citas filmas ar aktiera piedalīšanos arī bijušas ienesīgas. Krievijas kino kritiķi un lietpratēji apgalvo, ka daļa šo filmu panākumu ir Daņilas nopelns. Aktieri iecienījusi ne tikai sieviešu auditorija. Viņš ar lielu atbildības sajūtu izvēlas projektus, kuri interesē visus.

Skaidri sapratis, ko publika vēlas, Daņila Kozlovskis nolēma izmēģināt spēkus režijā. Šajā pavasarī viņš piedāvāja sporta filmu “Treneris” un  bija arī tās scenārija autors. Aktieris pierādīja, ka ir talantīgs ne vien uz ekrāna, bet arī aiz kadra. Filma guva pozitīvu kinokritiķu un skatītāju vērtējumu.

Lai gan nav viegli izprast šā aktiera fenomenu, mūsdienu Krievijas kino nav iedomājams bez viņa. Filmas, kurās viņš tēlo, tiešām ir hiti, kas nes solīdu peļņu to veidotājiem un skatītājiem dāvā labu izklaidi.

Jaunā filma ar Daņilu Kozlovski ir stāsts par diviem puišiem – Vovu (Iļja Maļiņins) un viņa bērnības draugu Kisu (Daņila Kozlovskis). No dienas dienā viņi savā rajonā bīda dažādas nelikumīgas, toties ienesīgas lietas. Viegli iegūtā nauda ļauj draugiem dzīvot ar plašu vērienu. Arī mīlestība puišiem nav sveša.

Kādudien viss krasi mainās – draugi saņem ārkārtīgi pievilcīgu un izdevīgu pasūtījumu. Taču viņi kļūs par pēdīgajiem neliešiem bez pašcieņas, ja to pieņems. Kāda būs bērnības draugu izvēle? To uzzināsim jau drīz – no 5. oktobra kinoteātros krimināldrāma “Rajonā”.