“Zvaigžņu karu” zvaigzne Heidens Kristensens atgriežas kino romantiskā komēdijā par ēdienu

Aktieris Heidens Kristensens kļuvis slavens pēc filmām „Zvaigžņu kari: Epizode II – Klonu uzbrukums“ („Star Wars: Episode II – Atack of the Clones“), „Zvaigžņu kari: III daļa. Situ atriebība“ („StarWars: Episode III – Revenge of the Sith“) un „Lēcējs“ („Jumper“). Viņš atgriežas uz ekrāna romantiskajā komēdijā „Mazā Itālija“ („Little Italy“).

Pēdējos gados aktieris  bija nodarbināts B kategorijas mazbudžeta filmās un tēloja tajās kopā ar  zvaigznes statusu zaudējušajiem Eidrienu Brodiju, Brūsu Vilisu un Nikolasu Keidžu.

Tagad Kanādā dzimušajam Heidenam Kristensenam dota iespēja labot situāciju. Viņš tēlo galveno lomu lieliskā komēdiju režisora Donalda Petrī jaunajā filmā. Tas jau ir liels lēciens viņa karjerā.

Filmā “Mazā Itālija” viens otrā iemīlas divi jaunieši no  konkurējošām ģimenēm.

Gan Leo (Heidens Kristensens), gan Nikas (Emma Robertsa) vecāki reiz aizbraukuši no Itālijas, lai piepildītu amerikāņu sapni un nodibinātu savu uzņēmumu. Ar laiku abas ģimenes kļūst populāras kvartālā, ko dēvē par Mazo Itāliju, jo tām pieder izcili restorāni.

Lai cik liels būtu apmeklētāju pieplūdums, abi restorāni un to īpašnieki sacenšas, kā vien prot, katrs cenšas pierādīt, ka ir labākais. Kamēr vecāki karo, Leo un Nika iesaistās romantiskās attiecībās. Par spīti visiem šķēršļiem meitene un puisis nolemj ļauties kaislei un mīlestībai, kas piepeši modusies.

Drīz vien uzzināsim, vai jaunieši spēs saglabāt skaistās jūtas, kaut arī it viss to liedz. Filmas “Mazā Itālija” pirmizrāde Latvijā gaidāma 21. septembrī.